reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziekuje za wsparcie ♥️
Mialam rozmowe telefoniczna lekarka i ona umowila mnie do szpitala na usg. Jutro bedzie 7t5d 😍 jedzie ze mna moja tesciowa 👍🏼
Wow super to już będzie serduszko ❤️
a jak to plamienie ? Spokój czy się sos rozkręca ?

A coś Ty! Nic nie widziałam, monitor odwrócony w drugą stronę, także jednak na piątkową wizytę liczę trochę bardziej.. :D

Wow 9 tydzień! To już duuuuużo 🤩
Łeeee!! A taki piękny widok, migał sobie jak gwiazdka na niebie 😊 mam nadzieje ze w piątek zobaczysz dzidziola na usg a nie tylko na niewyraźnym wydruku 😍
 
Dziewczyny mam pytanie. Może głupie ale sama nie wiem co zrobić? Mam kolczyka w pępku i nie wiem czy muszę go wyciągnąć? Słyszałam że są takie specjalne kolczyki dla kobiet w ciąży. Czy ktoś wie coś na ten temat ?
 
Dziewczyny mam pytanie. Może głupie ale sama nie wiem co zrobić? Mam kolczyka w pępku i nie wiem czy muszę go wyciągnąć? Słyszałam że są takie specjalne kolczyki dla kobiet w ciąży. Czy ktoś wie coś na ten temat ?
Moja znajoma nosiła do momentu aż nie zaczął jej przeszkadzać bo brzuszek urósł. Możesz kupić dłuższy jeśli odczuwasz dyskomfort. Ona po porodzie włożyła nowy kolczyk i było ok dziurka nie zarosła
 
U mnie też już po wizycie :)

Dziś byłam w Enel medzie, także zdjęciem niestety się nie pochwalę, bo generalnie to nic na nich nie widać, jakość poraża :D w piątek idę do swojego lekarza i mam nadzieję, że wtedy coś tu wstawię :)

Według OM u mnie dziś jest 7t0d, ale zarodek (tak, jeden, na szczęście :D) jest młodszy - 6t4d, ma 7mm :) 🐻‍ serce już bije i mam nadzieję, że tak już zostanie 🤩
Gratulacje 🥰

ps.Mamy ten sam wiek ciąży.
 
Ja też już po wizycie. Dostałam skierowanie na wszystkie badania, dalej Duphaston, zrobiliśmy szybki podgląd USG (już przez brzuch mimo że dziś 8+0 i wszystko było widać), serduszko sobie pulsowało. 😍
Następna wizyta dopiero za 4 tygodnie, 27.09 w 12+0 i wtedy dopiero dostanę skierowanie na USG pierwszego trymestru.
Ah i mam swoją kartę ciąży. 😊
 
reklama
A czy miałyście sprawdzone jak szybko bije serduszko? Bo mi usg 6+2 pani ginekolog w medicover powiedziała, że nie da się tego jeszcze sprawdzić na tym etapie🤔i w sumie się nad tym nie zastanawiałam, bo mówiła że Wszytsko jest w porządku (a postanowiłam nie negować niczego co mówi lekarz 😁)
Pytanie 2 czy na te wizyty z serduszkiem chodzicie same czy z partnerami?
 
Do góry