reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A to prawda, ze mdlosci sa na dziewczynke, a brak objawow na chlopca? 😉 cos tak slyszalam
U mnie się nie sprawdziło 🙈 W poprzedniej ciąży miałam mdłości, wymioty a był syn. Za to miałam straszną ochotę na słodycze a mówią, że to na dziewczynkę🙈 Teraz może słodkie nie istnieć ale ogórkową jem co drugi dzień 🙈
 
Dziewczyny mam takie pytanie z innej beczki.
Czy też macie taką mega ochotę na sex?? 🙈🙈🙈 Bo ja normalnie dostaje już pierdolca za przeproszeniem 🙇 bo trzeba się powstrzymywać póki co. Zastanawiam się czy tylko ja tak mam, może coś jest nie tak ze mną ?
Ja tak miałam na początku ciąży potem mi przeszło bo sie bałam dopiero czekałam na wizytę żeby zapytać lekarza czy nie ma przeciwskazań.
Czasami mnie nachodzi ochota ale zaraz przechodzi jak jestem śpiącą czy np cały czas mi się odbija i mam ciężko na żołądku wtedy juz zapomninam o seksie przez te dolegliwosci ciążowe.😃
 
Ja tez nic nie przytyłam póki co ale brzuch mi się zaokrąglił, normalnych spodni nie mogę nosić chyba że na rozpięty guzik

Ja niby kg schudlam.. i niby 49 kg waze, ale spodnie staram sie nosic luzniejsze dresy badz leginsy nie ociskajace, bo tez mam problem z brzuchem ach...
 
Ja tez nic nie przytyłam póki co ale brzuch mi się zaokrąglił, normalnych spodni nie mogę nosić chyba że na rozpięty guzik
Ja też nic jeszcze nie przytyłam, brzuch raczej też taki jaki był ale jest mi tak okropnie niewygodnie w jeansach, że jedyną opcją są dresy 🙈
 
Dziewczyny korzystacie z forum przez przeglądarkę czy przez aplikację? Ja ściągnęłam aplikację i jak wchodzę to wrzuca mnie na sam początek wątku, a nie do ostatniego przeczytanego postu ? Przez przeglądarkę też takie cuda się dzieją?
 
reklama
Dziewczyny korzystacie z forum przez przeglądarkę czy przez aplikację? Ja ściągnęłam aplikację i jak wchodzę to wrzuca mnie na sam początek wątku, a nie do ostatniego przeczytanego postu ? Przez przeglądarkę też takie cuda się dzieją?
Ja korzystam z przeglądarki i mam zapisane na tej stronie co skończyłam, apke probowalam ale nie bylam zadowolona.
 
Do góry