reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Też chodzę z rozpiętym guzikiem 😆
Dziś mi jest tak ciężko na żołądku 🤔- więc chyba mogę podpiąć to pod mdłości (bez wymiotów) nie mam apetytu,produkuję dużo śliny. Czy Was też męczą mdłości które nie kończą się wymiotami? A i baaaardzo często mi się odbija..
Wczoraj jadłam zupę, która w środę była pyszna 🤪a wczoraj.. Zjadłam bo musiałam i przespałam pół dnia żeby nie czuć się tak dziwnie 😔
Te mdłości to cos okropnego, niemal caly tydzień mam tak 🤢 w dodatku czuje taka gule w gardle i nawet po lekkim śniadaniu taką ciężkość na żołądku, że nawet wody nie daje rady pić 😔
 
Heej.. mam małe zaległości, ale wczoraj miałam urlop :)
Było pytanie o testy genetyczne, pappa itp - ja na ten moment jestem zdecydowana na badania prenatalne + Nifty :)



Ja też czasem tęsknię za takim jedzonkiem! Zawsze jak jadę do miasta rodzinnego, idę do babci i tam jem typowy polski trzyczęściowy (mięso, ziemniaki, surówka) obiad + zupa :D Sama nigdy czegoś takiego nie robię, raz zdarzyło mi się zrobić schabowego, ale jednak wolimy lżejsze jedzenie :D raz na jakiś czas jednak trzeba :D


Jezu męczą mnie zaparcia. Ja już nie wiem co mam zrobić :/ Macie jakiś sprawdzony sposób?
W kwestii zaparć nie pomogę niestety bo ich nie mam. Ale może właśnie dlatego, że jem produkty ze sporą zawartością błonnika. Spróbuj może tak jak ja jeść jakieś muesli, ten ciemny chleb razowy ze słonecznikiem np
Ja mam problem z coraz częstszymi nudnościami 🤢🤢
 
Cześć 😊 dziś pracuje zdalnie z dwójką dzieci 😱😱 nie wiem jak to zniosę... Dziś w nocy taki miałam helikopter w głowie, normalnie odlot. Ja w pracy jeszcze nie powiedziałam. Poczekam do 4 MSC bo też bym nie zniosła tych spojrzeń. Jutro wizytaaaaaaa nie wytrzymam chyba 😃

Jejku, ja dziś w nocy też tragicznie 😵 Obudziłam się o 4 i od tamtej pory straszne zawroty głowy i mdłości takie paskudne.. zasnęłam znów po 6-tej i teraz znowu to samo 😥
Do tej pory mdliło mnie tylko przez ostatnie dni w samochodzie, a dziś to jakieś apogeum.
 
Dawno mnie nie było. Witam nowe przyszłe mamuśki. ❤️

Co do brzucha to mnie chyba powoli na wieczór coś wyskoczy delikatnie. U mnie to dopiero skończony 6 tc 😱 a za szybko chwalić się nią nie planuje. 🤪

Ja mam ochotę na ogórkową 😁 ale pomidorowa też brzmi świetnie
 
W kwestii zaparć nie pomogę niestety bo ich nie mam. Ale może właśnie dlatego, że jem produkty ze sporą zawartością błonnika. Spróbuj może tak jak ja jeść jakieś muesli, ten ciemny chleb razowy ze słonecznikiem np
Ja mam problem z coraz częstszymi nudnościami 🤢🤢

Oo racja, muesli dobrze działa na takie problemy :)
 
Dziewczyny u mnie 6+5 a te mdlosci chyba mnie zabiją.
Niedlugo mam badanie na krzywa cukrowa gdzie nie wolno zmieniac diety na 2-3 dni przed, a ja diete mam zupelnie inna niz zwykle czyli prawie zero jedzenia, jesli juz to musi to byc cos mega kwasnego, nieslodkiego, niemlecznego, niemiesnego.... typu ogorek kiszony czy niedojrzale nektarynki.
Zameczy mnie to do konca 12 tc. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac. Podpytam dzis w aptece o to co mi radzilyscie. Zobaczymy.
Milego dnia!
 
reklama
Dziewczyny u mnie 6+5 a te mdlosci chyba mnie zabiją.
Niedlugo mam badanie na krzywa cukrowa gdzie nie wolno zmieniac diety na 2-3 dni przed, a ja diete mam zupelnie inna niz zwykle czyli prawie zero jedzenia, jesli juz to musi to byc cos mega kwasnego, nieslodkiego, niemlecznego, niemiesnego.... typu ogorek kiszony czy niedojrzale nektarynki.
Zameczy mnie to do konca 12 tc. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac. Podpytam dzis w aptece o to co mi radzilyscie. Zobaczymy.
Milego dnia!
Trzymam kciuki żeby przeszło Ci jak najszybciej ✊
 
Do góry