reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Podziwiam, dobra z ciebie kobieta. 😁 moj standard kotlet schabowy, mielony, ziemniaki, zupka jakas i surówka i happy jest. Raz na jakis czas makarony jakieś. Ew fasole po bretonsku czy inne wymysly.
Typowy polski obiad 😍 matko jak ja tesknie 😭
No wlasnie ja siebie tez podziwiam 🤣
Mam super przepis mojej mamy na zapiekanke makaronowa ze szpinakiem 😋♥️ No i to akurat jest ulubiona potraw mojego 🤣🤣🤣
 
reklama
Ja tez tak mam z mięsem, a przed ciąża jadłam od czasu do czasu. Ale na słodycze tez mam ochotę, nie jak przed ciąża bo teraz bardziej mam ochotę na tluste i słone 🐷
O tak ♥️ Jeszcze przedwczoraj nasmazylam kotlecikow w bulce z 2 kilo piersi i moja mama na to “a to w bulce to troche tluste”.. a ja na to, ze dobrze, bo lubie tluste 🤣
 
Dzisiaj jest dzień pomidorowej chyba. Ja też dzisiaj smak na pomidorową. Chocolate1 teraz dopchnelam druga miseczka, tym razem poleciał Knorr 🤣
Ale tak generalnie na widok mięsa mnie mdli. Wędlinę zjem, ale gotowanego mięsa itp nie. Za to najlepiej mi wchodzą owoce, lody, słodycze, jogurty, muesli itp.
I np dzisiaj zjadłam budyń bo miałam ochote, a za dwie godziny jak spojrzałam na niego to mnie zemdlilo 🤷🤷🤷🙈🙈🙈
 
reklama
Dzisiaj jest dzień pomidorowej chyba. Ja też dzisiaj smak na pomidorową. Chocolate1 teraz dopchnelam druga miseczka, tym razem poleciał Knorr 🤣
Ale tak generalnie na widok mięsa mnie mdli. Wędlinę zjem, ale gotowanego mięsa itp nie. Za to najlepiej mi wchodzą owoce, lody, słodycze, jogurty, muesli itp.
I np dzisiaj zjadłam budyń bo miałam ochote, a za dwie godziny jak spojrzałam na niego to mnie zemdlilo 🤷🤷🤷🙈🙈🙈

I weź tu zrozum kobiete 😅 hahahahahaha
 
Do góry