reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hahahhaha 🤣🤣🤣 Zazdroszcze, ze jecie to samo 😍 Moj jest szkotem i za bardzo nie lubi naszych potraw. Szkockich zreszta tez nie, bo jest wybredny i jeszcze do tego miesa nie lubi 😭 Tylko mielona wolowine 🙄🤦🏻‍♀️
Podziwiam, dobra z ciebie kobieta. 😁 moj standard kotlet schabowy, mielony, ziemniaki, zupka jakas i surówka i happy jest. Raz na jakis czas makarony jakieś. Ew fasole po bretonsku czy inne wymysly.
 
Jestem tego samego zdania! 😂 Jeszcze komentarz - jak chcesz coś słodkiego to jedz owoce.. no jak jesteś taki cwany to sam jedz🤣
Hahhaha cwany faktycznie 🤣 Tacy madrzy wlasnie.. to jedz, tego nie, a sami zajadaja co chca, a my tylko sie martwimy czy to zaszkodzi, czy to zdrowe? 😔 ostatnio przeczytalam, ze galka muszkatolowa i cynamon jest nie wskazany. Nosz kurde.. juz musialam zrezygnowac z moich herbatek ziolowych, bo podobno trzeba uwazac, a teraz jeszcze to 😭 A moj na to “No przeciez chcialas byc w ciazy” 😡😡😡
 
Dokladnie, pewnie sie nam zacznie za kilka tygodni 🤣
Ja wlasnie mieso jem jak szalona, a slodyczy nie tykam 😉 I teraz mi zrobilas smaka na pomidorowa 😭🤣
Ja tez tak mam z mięsem, a przed ciąża jadłam od czasu do czasu. Ale na słodycze tez mam ochotę, nie jak przed ciąża bo teraz bardziej mam ochotę na tluste i słone 🐷
 
Dziewczyny mam takie pytanie z innej beczki.
Czy też macie taką mega ochotę na sex?? [emoji85][emoji85][emoji85] Bo ja normalnie dostaje już pierdolca za przeproszeniem [emoji144] bo trzeba się powstrzymywać póki co. Zastanawiam się czy tylko ja tak mam, może coś jest nie tak ze mną ? [emoji854][emoji1787]
Nie ja nic. Może ta luteina dopochwowa tak odrzuca bo straszny dyskomfort powoduje
 
reklama
Do góry