reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Jestem po wizycie.
Serduszko bije 125 na minutę.
Z usg 6 tydzien i 5 dzień z om 7 tydzień. Dostałam duphaston jeszcze na 3 tygodnie.
Narazie poczułam ulgę...potem poszłam kupic synowi bluzę i spodnie do szkoły 🤪
Cudownie! 😍


Powiem Wam, że zaczynam wiedzieć co czują maluchy, które muszą dostać jeść jak tylko się obudzą. 😂 Śniadanie jadłam przed 10, a jak się obudziłam z drzemki przed 14 to myślałam, że umieram z głodu i się nie doczołgam do kuchni. 🤣
 
Witam dziewczyny 😊 Nie wiem czy dobrze trafiłam. Ostatnią miesiączkę miałam 18 lipca. Kalkulator pokazuje mi termin na 25 kwietnia ☺ Jakby 5 tydzień ciąży. Nie wiem czy dobrze kalkuluję 😄 Martwi mnie to, że wizytę u swojego lekarza mam dopiero na 21 września.. czy to nie za późno?
 
Witam dziewczyny [emoji4] Nie wiem czy dobrze trafiłam. Ostatnią miesiączkę miałam 18 lipca. Kalkulator pokazuje mi termin na 25 kwietnia [emoji5] Jakby 5 tydzień ciąży. Nie wiem czy dobrze kalkuluję [emoji1] Martwi mnie to, że wizytę u swojego lekarza mam dopiero na 21 września.. czy to nie za późno?
Gratuluję! [emoji7] Jeśli chcesz starać się o becikowe, to pierwszą wizytę (z założeniem karty ciąży) i najlepiej pierwsze rekomendowane badania powinnaś zrobić do 10 tygodnia. Oblicz czy się zmieścisz z wszystkim w terminie :)
20210824_162042.jpeg
 
Znowu przełożyłam USG z enel medu z piątku, tym razem na poniedziałek 🤪 jestem panikara. W piątek dopiero będzie 6t4d, a w praktyce wcześniej (późniejsza owulacja) - i boję się, że to będą takie milimetry, że albo nic nie zobaczę, albo będą jakieś wątpliwości. Z dwojga złego, już wolę sobie poczekać niż potem przeszukiwać internety i się diagnozować, a jestem w tym świetna :p
 
reklama
To się mogę pochwalić, że u mnie chociaż czyste niebo za oknem i piękne słońce. Po tym, jak ostatnie dwa dni non stop lało, to się nie spodziewałam 😂
Za to nie mam prądu na najbliższe 3h, więc zaczęłam dziś pracę zdalną bez dodatkowego monitora i co najgorsze - KAWY 😂
U mnie niby UK a tez mega slonce, a nawet upal 😭
Pijesz kawe? Ile ja bym dala za kawe. Mam porzadny ekspres do kawy, ale boje sie pic 🤣🤦🏻‍♀️
 
Do góry