reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Jestem załamana.. moj wynik bety to 653.. 18.08 beta wynosiła 375 .. niestety, muszę się z wami pożegnać :( tak cholernie mi ciężko ......
Bardzo bardzo mi przykro :( Tak, jak napisała Chocolate, spróbuj może umówić się do ginekologa, niech zobaczy na USG, jak to wszystko wygląda. To tylko i aż beta i nie można na niej w 100% polegać.
 
reklama
Dzięki dziewczyny, ale już nie liczę na cuda.. gin moja nie odbiera tel ani nie odpisuje na smsy. Jutro mam mieć teleporade u niej, bo miała mi wypisać l4, ale będę musiała jechać do niej stacjonarnie i zobaczymy co powie ... czuje ze nie krwawię tylko dlatego ze biorę luteinę ..
 
Dzięki dziewczyny, ale już nie liczę na cuda.. gin moja nie odbiera tel ani nie odpisuje na smsy. Jutro mam mieć teleporade u niej, bo miała mi wypisać l4, ale będę musiała jechać do niej stacjonarnie i zobaczymy co powie ... czuje ze nie krwawię tylko dlatego ze biorę luteinę ..
Bardzo mi przykro ☹️ wiem co czujesz...
 
Jestem po wizycie.
Serduszko bije 125 na minutę.
Z usg 6 tydzien i 5 dzień z om 7 tydzień. Dostałam duphaston jeszcze na 3 tygodnie.
Narazie poczułam ulgę...potem poszłam kupic synowi bluzę i spodnie do szkoły 🤪
wspaniale, gratuluje ❤️ Kiedy następna wizyta ?

Jestem załamana.. moj wynik bety to 653.. 18.08 beta wynosiła 375 .. niestety, muszę się z wami pożegnać :( tak cholernie mi ciężko ......
Kochana a był już wcześniej pęcherzyk w macicy czy nic nie widziałaś? Jedz jutro do tej lekarki niech zerknie czy wszystko dobrze (czy nie ma pęcherzyka poza macica przede wszystkim). Oby organizm się szybko oczyścił. Przykro mi, biedna :( tule
 
reklama
Dzięki dziewczyny, ale już nie liczę na cuda.. gin moja nie odbiera tel ani nie odpisuje na smsy. Jutro mam mieć teleporade u niej, bo miała mi wypisać l4, ale będę musiała jechać do niej stacjonarnie i zobaczymy co powie ... czuje ze nie krwawię tylko dlatego ze biorę luteinę ..
Trzymaj się...skonsultuj się z lekarzem...czasem lepiej, że teraz jakby coś miało się wydarzyć...im później tym gorzej...znam z autopsji...ściskam mocno
 
Do góry