reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Wszystkim dobrego dnia życzę. 😉 a tym, które dziś beda na usg powodzenia !

Dziewczyny pytanie z ciekawości, jak to jest z farbowaniem włosów, keratyna, sauna itd w 1 trymestrze, wczoraj słyszałam, ze niekoniecznie się powinno, ale ja w 1 ciazy korzystałam normalnie i nic sie negatywnego nie działo. Faktycznie tak jest, czy to bujdy ?
Ja gdzieś czytałam, że jeżeli przed ciążą się farbowało włosy systematycznie i nie było żadnej reakcji uczuleniowej to nie ma przeciwwskazań :)
 
reklama
Dziewczyny czy wy też tak miałyście? Wczoraj okropnie nabrzmiale piersi lekki dotyk i ból okropny, a dzisiaj nic kompletnie jedynie bardzo mocny dotyk i coś tam czuć, czy wy też tak miałyście że raz bola raz nie? Już się troszkę wystraszyłam mam nadzieję że wszystko będzie ok.
 
Hej! Wczoraj miałam USG, dzidzia rośnie prawidłowo, serduszko bije jak dzwon [emoji2] z usg wychodzi mi dzisiaj 7+4, termin 03.04.
Pierwszy raz byłam na USG z mężem, super wrażenia i super wzrusz! Szkoda że w Luxmedzie nie wpuszczają z os. Tow. i musimy chodzić do innego miejsca [emoji53] ale może coś się jeszcze zmieni, mogliby chociaż wpuszczać zaszczepionych [emoji53]

@Chocolate1, pytałam o nieregularny kształt pęcherzyka, lekarz mówił że u mnie jest wszystko OK i że ten kształt pęcherzyków lubi się zmieniać, więc mam nadzieję, że u Ciebie w przyszłym tygodniu też będzie dobrze[emoji846]

Swoją drogą- lekarz mówił że główka to to na dole, a tułów na górze [emoji38] jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić, myślałam że jest na odwrót [emoji16]
Screenshot_20210819-081845_Gallery.jpeg
 
Dziewczyny czy wy też tak miałyście? Wczoraj okropnie nabrzmiale piersi lekki dotyk i ból okropny, a dzisiaj nic kompletnie jedynie bardzo mocny dotyk i coś tam czuć, czy wy też tak miałyście że raz bola raz nie? Już się troszkę wystraszyłam mam nadzieję że wszystko będzie ok.
Tak to normalne. Ale nie ściskaj na sile piersi, po co im to robić :) mnie najbardziej bolą wieczorem, rano to raczej flaczki są 😄

A w którym tygodniu jesteś? 😊
Wg miesiączki 6+4 a wg wielkości robaczka gin mówił 6+1 :)
 
Tak to normalne. Ale nie ściskaj na sile piersi, po co im to robić :) mnie najbardziej bolą wieczorem, rano to raczej flaczki są 😄


Wg miesiączki 6+4 a wg wielkości robaczka gin mówił 6+1 :)
Ja dzisiaj wg obliczeń równy 5 tydzień 😊 to mnie trochę uspokoiłaś, może faktycznie one raz bola raz nie, ciekawa jestem jak tam beta urosla, dopiero jutro się dowiem, ostatni wynik mam z 14 sierpnia 443,6, byle do piątku 🤗
 
reklama
Dziewczyny czy wy też tak miałyście? Wczoraj okropnie nabrzmiale piersi lekki dotyk i ból okropny, a dzisiaj nic kompletnie jedynie bardzo mocny dotyk i coś tam czuć, czy wy też tak miałyście że raz bola raz nie? Już się troszkę wystraszyłam mam nadzieję że wszystko będzie ok.
Mnie pociesza to, co tutaj piszecie, że raz jest tak, raz inaczej, raz coś zaboli, później przestaje... Dzień do dnia niepodobny i każdy organizm jest inny. Sama "obserwuję" swoje mdłości, które nie są jakoś bardzo uciążliwe, ale czasem mdli mnie bardziej, a czasami troszkę. Ciągle sobie powtarzam, że to o niczym nie świadczy, mając na uwadze wiele wpisów o braku jakichkolwiek dolegliwości w czasie ciąży 🤭 Także głowa do góry ♥️🥰
 
Do góry