reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Mnie od 2 dni boli brzuch jak na okres mam obecnie 4 tydzień i 6 dzień ostatni okres 15 lipca. Zazdroszczę Wam że macie taka jasna sytuację w pracy kurcze ja jakoś będę musiała wytrzymać chociaż do 15 września żeby nie być zwolniona z pracy a praca w sklepie także nie jest lekko.. Na dodatek nie udało mi się dostać tych zastrzykow zdenerwowali mnie w przychodni rodzinna powiedziała że przepisze neich mąż przyjedzie o 17 pojechał i jednak nie mogła wypisać gdybym wiedziała szukała bym dalej. Mój gin który prowadził mi ciąże 3 lata temu nie ma niestety teleporade więc zapisałam się do pierwszego wolnego na 8.40 jutro mam nadzieję że mi da e receptę bo nie wiem co innego zrobić.. Kurcze musiała jeszvze ta kwarantanna mi wyjść
 
reklama
Mnie od 2 dni boli brzuch jak na okres mam obecnie 4 tydzień i 6 dzień ostatni okres 15 lipca. Zazdroszczę Wam że macie taka jasna sytuację w pracy kurcze ja jakoś będę musiała wytrzymać chociaż do 15 września żeby nie być zwolniona z pracy a praca w sklepie także nie jest lekko.. Na dodatek nie udało mi się dostać tych zastrzykow zdenerwowali mnie w przychodni rodzinna powiedziała że przepisze neich mąż przyjedzie o 17 pojechał i jednak nie mogła wypisać gdybym wiedziała szukała bym dalej. Mój gin który prowadził mi ciąże 3 lata temu nie ma niestety teleporade więc zapisałam się do pierwszego wolnego na 8.40 jutro mam nadzieję że mi da e receptę bo nie wiem co innego zrobić.. Kurcze musiała jeszvze ta kwarantanna mi wyjść
Kochana, ja jestem można powiedzieć w tym terminie co Ty. Tez mam bóle, skurcze brzucha. Nie daj się i myśl pozytywnie. Teraz potrzebujemy dużo spokoju i opanowania. Wiem, że się martwisz, ale najważniejsze jest to, ze jutro już masz konsultacje. Trzymam za Ciebie mocno kciuki ✊❣️
 
Staram się nie, po prostu nigdy nie miałam doczynienia z jakimś pustym jajem, poronieniem itp. A człowiek jak się naczyta, to wkręca sobie zazwyczaj negatywy 🙈
Postaram się 🤛
Jak nie miałaś z tym do czynienia to powinnaś być chyba właśnie spokojniejsza bo my które przeszłyśmy stratę mamy już ten strach w sobie. U Ciebie nigdy tego nie było więc jest wszystko wporzadku i nie ma się czym martwić 😉😉😉
 
Mnie od 2 dni boli brzuch jak na okres mam obecnie 4 tydzień i 6 dzień ostatni okres 15 lipca. Zazdroszczę Wam że macie taka jasna sytuację w pracy kurcze ja jakoś będę musiała wytrzymać chociaż do 15 września żeby nie być zwolniona z pracy a praca w sklepie także nie jest lekko.. Na dodatek nie udało mi się dostać tych zastrzykow zdenerwowali mnie w przychodni rodzinna powiedziała że przepisze neich mąż przyjedzie o 17 pojechał i jednak nie mogła wypisać gdybym wiedziała szukała bym dalej. Mój gin który prowadził mi ciąże 3 lata temu nie ma niestety teleporade więc zapisałam się do pierwszego wolnego na 8.40 jutro mam nadzieję że mi da e receptę bo nie wiem co innego zrobić.. Kurcze musiała jeszvze ta kwarantanna mi wyjść
Ja na początku zaraz po teście i po badaniach bety też miałam wrażenie że dostanę zaraz okres tak mnie właśnie pobolewał brzuch i cały czas sprawdzałam w toalecie czy nie ma krwi ale to że względu na poprzednia ciążę biochemiczna ale teraz już już w 8 tygodniu jest ok żadnych bóli brzucha tylko zmęczenie i lekki bol piersi. Także nie stresuj się będzie wszystko wporzadku 😉
 
Wszystkim dobrego dnia życzę. 😉 a tym, które dziś beda na usg powodzenia !

Dziewczyny pytanie z ciekawości, jak to jest z farbowaniem włosów, keratyna, sauna itd w 1 trymestrze, wczoraj słyszałam, ze niekoniecznie się powinno, ale ja w 1 ciazy korzystałam normalnie i nic sie negatywnego nie działo. Faktycznie tak jest, czy to bujdy ?
 
Wszystkim dobrego dnia życzę. 😉 a tym, które dziś beda na usg powodzenia !

Dziewczyny pytanie z ciekawości, jak to jest z farbowaniem włosów, keratyna, sauna itd w 1 trymestrze, wczoraj słyszałam, ze niekoniecznie się powinno, ale ja w 1 ciazy korzystałam normalnie i nic sie negatywnego nie działo. Faktycznie tak jest, czy to bujdy ?
Myślę ze sa to zabiegi bez których można przeżyć tych kilka mcy, a jednak w farbach jest chemia a sauna to wysoka temp (co jest niewskazane szczegolnie 1 trym, kiedy rozwija sie cewa nerwowa, ona nie lubi wysokich temp, stad tak niebezpieczna jest wysoka goraczka w ciazy).
 
Myślę ze sa to zabiegi bez których można przeżyć tych kilka mcy, a jednak w farbach jest chemia a sauna to wysoka temp (co jest niewskazane szczegolnie 1 trym, kiedy rozwija sie cewa nerwowa, ona nie lubi wysokich temp, stad tak niebezpieczna jest wysoka goraczka w ciazy).

Dlatego moje pytanie było, bo byłam ciekawa waszego zdania. 😉 jak to właściwie jest.
 
Wszystkim dobrego dnia życzę. 😉 a tym, które dziś beda na usg powodzenia !

Dziewczyny pytanie z ciekawości, jak to jest z farbowaniem włosów, keratyna, sauna itd w 1 trymestrze, wczoraj słyszałam, ze niekoniecznie się powinno, ale ja w 1 ciazy korzystałam normalnie i nic sie negatywnego nie działo. Faktycznie tak jest, czy to bujdy ?
Hej ja myślę że sauna na pewno odpada. Natomiast co do farbowania nie ma żadnych przeciwwskazań. Rozmawiałam z fryzjerką czytałam tez różne artykuły, iż zawartość szkodliwych substancji jest zbyt niska aby przenikać do krwiobiegu. Jednak ja dla siebie i swojego dobrego samopoczucia stosuje po prostu farby bez amoniaku które nie są w ogóle szkodliwe 🤗Dużo Pan używa z amoniakiem i równie nic się nie dzieje ale tak jak pisałam wyżej jest to indywidualna sprawa.
 
reklama
Hej ja myślę że sauna na pewno odpada. Natomiast co do farbowania nie ma żadnych przeciwwskazań. Rozmawiałam z fryzjerką czytałam tez różne artykuły, iż zawartość szkodliwych substancji jest zbyt niska aby przenikać do krwiobiegu. Jednak ja dla siebie i swojego dobrego samopoczucia stosuje po prostu farby bez amoniaku które nie są w ogóle szkodliwe 🤗Dużo Pan używa z amoniakiem i równie nic się nie dzieje ale tak jak pisałam wyżej jest to indywidualna sprawa.

Rozumiem, każda ma swoja opinie, ale to fajne, bylam ciekawa waszych zdań. 😉
 
Do góry