reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

@Hotaru super, wspaniałe wiadomości 🥰

Czekamy dziś na kolejne wiadomości od pozostałych, oczywiście same najlepsze ☀️🍀

Szczerze mówiąc mnie tez uspokaja to, że piszecie, że objawy raz są raz znikają, raz ich nie ma 🙂 wiem, ze wszystko jest ok i ze nie trzeba się tym stresować zwłaszcza, że mi w dużej części odszedł okresowy ból i tez nic większego się nie dzieje u mnie 😊 zobaczymy, jak długo ciąża będzie dla mnie taka łaskawa 🤣
 
reklama
Myślę ze sa to zabiegi bez których można przeżyć tych kilka mcy, a jednak w farbach jest chemia a sauna to wysoka temp (co jest niewskazane szczegolnie 1 trym, kiedy rozwija sie cewa nerwowa, ona nie lubi wysokich temp, stad tak niebezpieczna jest wysoka goraczka w ciazy).
Wolę jednak uważam na takie sprawy i te 8 mc odpuścić.
 
Hej ja myślę że sauna na pewno odpada. Natomiast co do farbowania nie ma żadnych przeciwwskazań. Rozmawiałam z fryzjerką czytałam tez różne artykuły, iż zawartość szkodliwych substancji jest zbyt niska aby przenikać do krwiobiegu. Jednak ja dla siebie i swojego dobrego samopoczucia stosuje po prostu farby bez amoniaku które nie są w ogóle szkodliwe 🤗Dużo Pan używa z amoniakiem i równie nic się nie dzieje ale tak jak pisałam wyżej jest to indywidualna sprawa.
A jakie farby używasz?
 
A jakie farby używasz?
Nie mam pojęcia co to jest za farba. Chodzę do jednej fryzjerki już 10 lat i w pełni jej ufam. Farba do włosów bez amoniaku. Tak jak pisałam wcześniej farba całkowicie bezpieczna. Natomiast fryzjerka mówiła mi, że ma wiele klientek, które nie rezygnują z farb z amoniakiem bo również nie ma to wpływu na ciążę. Każdy postępuje jak uważa.
 
Hej! Wczoraj miałam USG, dzidzia rośnie prawidłowo, serduszko bije jak dzwon [emoji2] z usg wychodzi mi dzisiaj 7+4, termin 03.04.
Pierwszy raz byłam na USG z mężem, super wrażenia i super wzrusz! Szkoda że w Luxmedzie nie wpuszczają z os. Tow. i musimy chodzić do innego miejsca [emoji53] ale może coś się jeszcze zmieni, mogliby chociaż wpuszczać zaszczepionych [emoji53]

@Chocolate1, pytałam o nieregularny kształt pęcherzyka, lekarz mówił że u mnie jest wszystko OK i że ten kształt pęcherzyków lubi się zmieniać, więc mam nadzieję, że u Ciebie w przyszłym tygodniu też będzie dobrze[emoji846]

Swoją drogą- lekarz mówił że główka to to na dole, a tułów na górze [emoji38] jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić, myślałam że jest na odwrót [emoji16]
Ja jakbym miała zgadywać to powiedziałabym jak lekarz, żółte główka, pomarańczowe tułów, tylko że widać tył glowy. 😂
 

Załączniki

  • 20210819_085001.jpg
    20210819_085001.jpg
    148,8 KB · Wyświetleń: 52
Nie mam pojęcia co to jest za farba. Chodzę do jednej fryzjerki już 10 lat i w pełni jej ufam. Farba do włosów bez amoniaku. Tak jak pisałam wcześniej farba całkowicie bezpieczna. Natomiast fryzjerka mówiła mi, że ma wiele klientek, które nie rezygnują z farb z amoniakiem bo również nie ma to wpływu na ciążę. Każdy postępuje jak uważa.
Oczywiście, że tak. Myślałam, że masz jakąś sprawdzoną markę 🤪 bo ja od niedawna zaczynam się farbować i głównie dlatego, że mi siwe włosy się pojawiają 😭

A mój mąż na farby w ciąży mówi kategoryczne NIE.
Ogólnie te co używałam strasznie śmierdziały, że duszno mi było, dlatego też wolę takimi się nie farbować.
 
Hej! Wczoraj miałam USG, dzidzia rośnie prawidłowo, serduszko bije jak dzwon [emoji2] z usg wychodzi mi dzisiaj 7+4, termin 03.04.
Pierwszy raz byłam na USG z mężem, super wrażenia i super wzrusz! Szkoda że w Luxmedzie nie wpuszczają z os. Tow. i musimy chodzić do innego miejsca [emoji53] ale może coś się jeszcze zmieni, mogliby chociaż wpuszczać zaszczepionych [emoji53]


Swoją drogą- lekarz mówił że główka to to na dole, a tułów na górze [emoji38] jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić, myślałam że jest na odwrót [emoji16]

Przepięęęękne! Zazdroszczę :) Jeju też chcę miejsce, gdzie mogę wejść z mężem! Muszę takie znaleźć :o Zainspirowałaś mnie. A tam gdzie byłaś prosili o certyfikat szczepienia? Musze sobie to wydrukować.

Hej, może pytanie mało ciążowe, chociaż pośrednio związane. Bo mam wrażenie, że jestem tu chyba najstarsza 🤣🤣
Ja mam skończone 34 lata, rocznik 87' ✌️
A Wyyyy??😇

Ja jestem rocznik 91 :)


A co do bólu piersi - mnie napierniczają cały czas przy lekkim dotyku, a w przyszły wtorek mam USG piersi - nie wiem jak to będzie, oni zawsze tak mocno tym urządzeniem naciskają :D czarno to widzę :p
 
reklama
Do góry