reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Też czytam, że są wahania dobowe progesteronu. Nie panikuję, chyba 🤔🙃 to moje pierwsze badanie progesteronu. A może zrobić sobie z tej dzisiejszej surowicy jeszcze betę? I ewentualnie np w poniedziałek powtórzyć. 🙈
Myślę że te badania są zbędne. Sprawdziłaś wszystko co mogłaś a teraz musisz czekać cierpliwie. Wszystko będzie dobrze. Widzę że strasznie panikujesz a to nie pomaga Tobie i dziecku.😊😊😊
 
reklama
Ja Wam pokaże swój brzuch jakoś w prawie 8 miesiącu 🤣
received_951527481548132.jpeg
 
No ciezko, tak podejsc na luzie w pełni. Powiem szczerze, ze moj maz byle kaszel slyszy u mnie, to panikuje. Z pracy dzwoni setki razy czy odpoczywam, takze mamy obydwoje schizę, ale tylko dlatego, ze poprzednia strate bardzo przeszliśmy. Zalezy nam aby teraz bylo inaczej, lepiej. Taki strach wydaje mi sie, ze zostanie dlugo, ale odetchniemy slyszac dobre wiesci i serducho. Dlatego rozumiem troche schizy innych. 😉
Rozumiem.
Sorki bo jeszcze nie kojarze historii wszystkich, w którym tygodniu przezyliscie strate?
 
Myślę że te badania są zbędne. Sprawdziłaś wszystko co mogłaś a teraz musisz czekać cierpliwie. Wszystko będzie dobrze. Widzę że strasznie panikujesz a to nie pomaga Tobie i dziecku.😊😊😊
Staram się nie, po prostu nigdy nie miałam doczynienia z jakimś pustym jajem, poronieniem itp. A człowiek jak się naczyta, to wkręca sobie zazwyczaj negatywy 🙈
Postaram się 🤛
 
reklama
Do góry