reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny, gratuluję wszystkim przyszłym mamom :) Mam pytanie (wszystko jest u was "na świeżo", więc zapytam z nadzieją dołączenia do grupy) kiedy wyszedł wam pozytywny test? Kilka dni przed spodziewana miesiączką, a może dopiero po? I czy miałyście jakies objawy zanim zrobiłyście test?:)
mnie wysypało na twarzy kaszka cały dół policzków broda pod broda i to tak mocno ze skory nie czułam myślałam ze to od maseczki bo to akurat było w obrębie jej noszenia ale dziewczyna na forum powiedziała żebym zrobiła test ciążowy i zrobiłam było 11 dpo po południu mocna kreska wyszła 😁 No i wysypka zniknęła po ok 2 tygodniach czyli pewnie hormony buzowały 😂
 
Cześć, u mnie dzisiaj prawdopodobnie 4+6, jutro mam wizytę u drugiego gina który ma usg, więc pewnie je od razu zrobi (może będzie widać już pęcherzyk). Bardziej się nastawiam na usg 11.08, bo już wtedy powinno być serduszko.

Na początku będę chodzić do dwóch lekarzy, bo nie mogę się zdecydować, którego chcę jako prowadzącego - i jeden i drugi jest z polecenia. [emoji846]
 
Za szybko chyba się pochwaliłam wizytą w czwartek...
Właśnie wyszłam z toalety i na papierze śluz zabarwiony na różowo... Próbuję umówić właśnie jakąś wizytę u gina, gdziekolwiek, byle dzisiaj po 16:00...
Zaczyna mi to przypominać biochem z kwietnia.
 
Cześć dziewczyny, miałam dzisiaj składać wypowiedzenie w pracy, a tu rano taka niespodzianka. 😊

Na początku nie było drugiej kreski, ale w ciągu 2 minut się pojawiła, jutro robię drugi test, bo ten przeleżał w schowku w aucie 2 miesiące. 😂

OM była 05.07, więc termin teoretycznie na 12.04. Co ciekawe, 3 lata temu też zaszłam w ciążę i również miałam termin na 12.04, ale syn urodził się 6 dni po terminie. 😄

To z wesołych rzeczy, bo 2 lata temu też w lipcu byłam w ciąży, ale we wrześniu poroniłam. Liczę, że tym razem będzie z happy endem. 😊
20210802_064616.jpg
 
Witam się z wami po ciężkim weekendzie. Myślałam, że migrena mnie wykończy 🙈
Ktoś w tym tygodniua wizytę?
Dzisiaj lepiej? Moja wizyta dopiero za tydzień ale poleciałam dzisiaj na betę chociaż miałam nie robić tym razem 🙈
Dziś już mogę normalnie funkcjonować 😊
To trzymam kciuki za piękny przyrost🤗
 
Za szybko chyba się pochwaliłam wizytą w czwartek...
Właśnie wyszłam z toalety i na papierze śluz zabarwiony na różowo... Próbuję umówić właśnie jakąś wizytę u gina, gdziekolwiek, byle dzisiaj po 16:00...
Zaczyna mi to przypominać biochem z kwietnia.
Trzymam kciuki, żeby to jednak nie było biochem. Koniecznie daj znać po wizycie.
 
reklama
Do góry