reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
96812872-F535-42CB-972B-5C0347F534A2.png

✊✊ide jeszcze w środę
 
Piękna beta :)

Ja postaram się zrobić ją jeszcze dzisiaj koło 17:00. Może przez 1,5h dostanę już wynik, zanim będę u ginekologa. Z moich obliczeń wynosić powinna około 2 tysiące, więc gin powinien zobaczyć chociaż, czy pęcherzyk jest w dobrym miejscu i czy w ogóle jest.
A w którym tygodniu jesteś?
Daj znac koniecznie jak po wizycie ✊✊🌷
 
Piękna beta :)

Ja postaram się zrobić ją jeszcze dzisiaj koło 17:00. Może przez 1,5h dostanę już wynik, zanim będę u ginekologa. Z moich obliczeń wynosić powinna około 2 tysiące, więc gin powinien zobaczyć chociaż, czy pęcherzyk jest w dobrym miejscu i czy w ogóle jest.
Trzymam kciuki żeby to plamienie to było nic groźnego, może wystarczy włączyć progesteron lub zwiększyć dawkę ✊
 
Cześć dziewczyny, miałam dzisiaj składać wypowiedzenie w pracy, a tu rano taka niespodzianka. 😊

Na początku nie było drugiej kreski, ale w ciągu 2 minut się pojawiła, jutro robię drugi test, bo ten przeleżał w schowku w aucie 2 miesiące. 😂

OM była 05.07, więc termin teoretycznie na 12.04. Co ciekawe, 3 lata temu też zaszłam w ciążę i również miałam termin na 12.04, ale syn urodził się 6 dni po terminie. 😄

To z wesołych rzeczy, bo 2 lata temu też w lipcu byłam w ciąży, ale we wrześniu poroniłam. Liczę, że tym razem będzie z happy endem. 😊
Zobacz załącznik 1300550
Witaj. Widzę że jeżeli wszystko będzie dobrze to będziemy mialy podobny termin :) ja także ostatnią miesiączkę miałam 05.07 :)
 
reklama
Do góry