reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Trzymam kciuki żeby to plamienie to było nic groźnego, może wystarczy włączyć progesteron lub zwiększyć dawkę ✊
Mam nadzieję, że tak, chociaż gdy na własną rękę robiłam progra, to nie był zły. W zeszłą sobotę 55, a w czwartek (4 dni temu) 58, więc rósł.
W tej ciązy miałam już nadzieję, że pomimo bóli brzucha jest wszystko ok, bo nie plamiłam. Przy biochemie w kwietniu cały czas miałam plamienia.
 
reklama
Mam nadzieję, że tak, chociaż gdy na własną rękę robiłam progra, to nie był zły. W zeszłą sobotę 55, a w czwartek (4 dni temu) 58, więc rósł.
W tej ciązy miałam już nadzieję, że pomimo bóli brzucha jest wszystko ok, bo nie plamiłam. Przy biochemie w kwietniu cały czas miałam plamienia.
O to faktycznie bardzo ładny wynik. Daj znać po wizycie czy wszystko dobrze. Ja miałam przy biochem znów tak ze wszystko było dobrze i nagle śluz zabarwiony krwią i po 2h dosłownie okres normalny :/ także nawet nie było szans na jakakolwiek reakcje. Teraz tez już mam schize bo cycki mniej bolą i nic mi dosłownie nie jest jeśli chodzi o ciążowe dolegliwości.. ten strach nigdy się nie skończy 🙈
 
Cześć dziewczyny, miałam dzisiaj składać wypowiedzenie w pracy, a tu rano taka niespodzianka. 😊

Na początku nie było drugiej kreski, ale w ciągu 2 minut się pojawiła, jutro robię drugi test, bo ten przeleżał w schowku w aucie 2 miesiące. 😂

OM była 05.07, więc termin teoretycznie na 12.04. Co ciekawe, 3 lata temu też zaszłam w ciążę i również miałam termin na 12.04, ale syn urodził się 6 dni po terminie. 😄

To z wesołych rzeczy, bo 2 lata temu też w lipcu byłam w ciąży, ale we wrześniu poroniłam. Liczę, że tym razem będzie z happy endem. 😊
Zobacz załącznik 1300550
Super!! Gratulacje :)
 
Beta zle przyrasta.. przyrost na poziomie 17%.. zaczynam się martwić ze jak zacznie się poronienie to bd na drugim końcu polski..albo jak to pozamaciczna czy nic mi nie bedxie do wizyty ktora mam za półtorej tyg..
Hej co u Ciebie ? Jak się trzymasz? Powtarzalas jeszcze betę ? Zaczęło się jakieś plamienie czy nic się nie dzieje?
 
reklama
Mam nadzieję, że tak, chociaż gdy na własną rękę robiłam progra, to nie był zły. W zeszłą sobotę 55, a w czwartek (4 dni temu) 58, więc rósł.
W tej ciązy miałam już nadzieję, że pomimo bóli brzucha jest wszystko ok, bo nie plamiłam. Przy biochemie w kwietniu cały czas miałam plamienia.
Trzymamy mocno kciuki i czekamy na wieści! ❤
 
Do góry