reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Cześć dziewczyny, gratuluję wszystkim przyszłym mamom :) Mam pytanie (wszystko jest u was "na świeżo", więc zapytam z nadzieją dołączenia do grupy) kiedy wyszedł wam pozytywny test? Kilka dni przed spodziewana miesiączką, a może dopiero po? I czy miałyście jakies objawy zanim zrobiłyście test?:)
Zrobilam w dzien spodziewanej miesiaczki 26.07 i mocna kreska pojawila sie szybko, a do tej pory nie mam zadnych objawow ciazowych.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie rozumiem, Dlaczego kobiety sobie to robią..? Test wykonuje się w dniu spodziewane miesiączki..
Ja też bardzo czekałam na kreskę robiłam bete przez terminem @ I co..?? Dwa razy dowiedziałam się tak o ciazy biohemicznej.. wiecej nie.. Teraz okres mi się spóźniał, test wyszedł blady.
Nie katujcie się dziewczyny, nie warto wcześniej..
 
Nie rozumiem, Dlaczego kobiety sobie to robią..? Test wykonuje się w dniu spodziewane miesiączki..
Ja też bardzo czekałam na kreskę robiłam bete przez terminem @ I co..?? Dwa razy dowiedziałam się tak o ciazy biohemicznej.. wiecej nie.. Teraz okres mi się spóźniał, test wyszedł blady.
Nie katujcie się dziewczyny, nie warto wcześniej..
A ja np testowałam szybciej bo chciałam włączyć jak najszybciej heparynę ze względu na wcześniejsze poronienia. Czasem dziewczyny musza testować wcześniej ze względu na odstawienie leków. Każdy ma inne przesłanki, nie uważam żebym się „katowała”.
 
A ja np testowałam szybciej bo chciałam włączyć jak najszybciej heparynę ze względu na wcześniejsze poronienia. Czasem dziewczyny musza testować wcześniej ze względu na odstawienie leków. Każdy ma inne przesłanki, nie uważam żebym się „katowała”.

Dokładnie. Ja testuję tak, jakbym miała cykle 31 dniowe, a nie 41 dniowe ze względu też na moje ogromne bóle brzucha przed okresem. Normalnie tydzień przed okresem lecę codziennie na paracetamolu, a wiadomo, że w ciąży nie będę tego robić. Ponadto codziennie łykam loratadynę na alergię, a teraz ją odstawiłam, bo przecież nie wiem, czy szkodzić nie będzie.
Każda z nas powinna znać swój organizm na tyle, by wiedzieć, jak zachowuje się on w odmiennym stanie. U mnie zwiastunem są plamienia implantacyjne.
 
Cześć dziewczyny, gratuluję wszystkim przyszłym mamom :) Mam pytanie (wszystko jest u was "na świeżo", więc zapytam z nadzieją dołączenia do grupy) kiedy wyszedł wam pozytywny test? Kilka dni przed spodziewana miesiączką, a może dopiero po? I czy miałyście jakies objawy zanim zrobiłyście test?:)
Witaj. Mi wyszedl pozytywny wczoraj a owulacje wg testow mialam 21/22 lipca. Cykle mam 31 dniowe i miesiączkę powinnam dostac 5go. Sama jestem w szoku ze tak szybko ale chyba sie udalo... Jutro zrobie jeszcze jeden test bo i tak jeden jeszcze mam no i oczywiscie po dniu planowanej miesiaczki zrobię betę. A jak u ciebie wygląda sytuacja?
 
Witaj. Mi wyszedl pozytywny wczoraj a owulacje wg testow mialam 21/22 lipca. Cykle mam 31 dniowe i miesiączkę powinnam dostac 5go. Sama jestem w szoku ze tak szybko ale chyba sie udalo... Jutro zrobie jeszcze jeden test bo i tak jeden jeszcze mam no i oczywiscie po dniu planowanej miesiaczki zrobię betę. A jak u ciebie wygląda sytuacja?
U mnie 6 dni przed okresem tez była blada kreska, cykle średnio 29 dniowe ale u mnie wcześnie występuje owulacja :)
 
Cześć dziewczyny, gratuluję wszystkim przyszłym mamom :) Mam pytanie (wszystko jest u was "na świeżo", więc zapytam z nadzieją dołączenia do grupy) kiedy wyszedł wam pozytywny test? Kilka dni przed spodziewana miesiączką, a może dopiero po? I czy miałyście jakies objawy zanim zrobiłyście test?:)
Ja sprawdzalam w dzień spodziewanej miesiączki bo się bałam wcześniej sprawdzać 😀
 
reklama
Do góry