reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Eh dziewczyny ja chyba odchodze :( w sumie to niepotrzebnie zaczynalam pisac. Trzymam za was wszystkie kciuki, to jest piekny stan (choc czasem ciezki 😂) dla kobiet ktore chca maluszka. O swojego kochanego synka staralam sie kilka lat i byl tak wysniony i wymarzony ze nie wyobrazalam sobie nigdy wczesniej ze mozna w ciazy czuc sie inaczej :) a jednak... tym razem tak jak pisalam ciaza nieplanowana, w bardzo bardzo zlym momencie, zawiidlo zabezpieczenie. W sumie to ja nawet nie moge w tej ciazy byc. Bilam sie dlugo z myslami i pewnie sobie tego nie wybacze ale nie bede mama kwietniowa :( trzymajcie sie cieplo i spokojnej ciazy wam zycze :)
 
reklama
Ja już przestaje porównywać wielkość pęcherzyka 0,6cm ,bo oszaleje😃 najważniejsze, ze lekarz powiedział, ze wszystko dobrze jest i prawidłowo. Wczesniej już w 5tc był krwiak, teraz ładnie się rozwija.
Pecherzyk ciałko żółte (kropeczka) a za tydzień zobaczymy
 
Musimy być dobrej myśli nic Nam nie pozostało. Oczywiście zrobiłam betę niepotrzebnie, bo ja się robi co 2 dni a w niedziele zamknięte wszystko.
Byłaś u lekarza?:)
Tak, byłam wczoraj na pierwszej wizycie :)
Ale betę robiłam sobie we wtorek i miałam 517, a w czwartek już 955, także ładny przyrost :). Po wizycie trochę sie uspokoiłam, chociaż gin trochę mnie pouciskal 🙈, ale i tak cały czas lęk jest. Cały czas sprawdzam czy piersi mnie nadal bolą 🙈🙈
 
Tak, byłam wczoraj na pierwszej wizycie :)
Ale betę robiłam sobie we wtorek i miałam 517, a w czwartek już 955, także ładny przyrost :). Po wizycie trochę sie uspokoiłam, chociaż gin trochę mnie pouciskal 🙈, ale i tak cały czas lęk jest. Cały czas sprawdzam czy piersi mnie nadal bolą 🙈🙈
W którym tygodniu jesteś:)?
Piękna Beta. Będzie dobrze ✊✊💜 ja tez taka strachliwa jestem, ale musimy dawać dobra energię dzidziom.
Mój mąż się popłakał choć niedowierza, za tydz mówił, ze uwierzy jak ♥️ Będzie biło.
Sam jest po operacji guza mózgu w grudniu i mówi, ze jego marzenie się spełni
 
Super ! Wyniki będą jeszcze dziś? Pochwal sie nam tu! Trzymam w takim razie kciuki za piękny przyrost ✊✊
wlasnie jestem po ;) wyniki bede miala dzis na mailu ✊ mam nadzieje, ze bd mogla ze spokojem jechać na urlop bo wyjezdzamy dzis w nocy . Pobolewa mnie w prawej pachwinie..troxhe mnie to martwi
 
wlasnie jestem po ;) wyniki bede miala dzis na mailu ✊ mam nadzieje, ze bd mogla ze spokojem jechać na urlop bo wyjezdzamy dzis w nocy . Pobolewa mnie w prawej pachwinie..troxhe mnie to martwi
Myśle ze wszystkie dziwne bóle są na początku normalne. Mnie np w środę i czwartek tak bolał krzyż ze ani siedzieć ani stać ani leżeć :/ od wczoraj już mi trochę lepiej na szczęście.

ps. Udanego wypoczynku ☀️
 
reklama
Tak, byłam wczoraj na pierwszej wizycie :)
Ale betę robiłam sobie we wtorek i miałam 517, a w czwartek już 955, także ładny przyrost :). Po wizycie trochę sie uspokoiłam, chociaż gin trochę mnie pouciskal [emoji85], ale i tak cały czas lęk jest. Cały czas sprawdzam czy piersi mnie nadal bolą [emoji85][emoji85]
O rety, mam to samo z piersiami [emoji38] Lekarz powiedział że mam już nie robić bety, więc to jedyne co mnie uspokaja przed usg [emoji2]

Dziewczyny, czy podczas usg będą Wam towarzyszyć partnerzy? U mnie niestety w luxmedzie jest zakaz [emoji852] i chyba będziemy szukać alternatywy
 
Do góry