reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Czesc Leah! 5T6D to jeszcze wczesnie, ale czy wytrzymasz do 17? Ja sie wlasnie zapisalam na pierwsza wizyte 12/08 i to bedzie moj 6T3D.
Chyba wytrzymam bo w sumie pierwsza wizytę miałam wczoraj i wszystko było ok :) może faktycznie nie ma sensu iść 5/08
 
reklama
Dzień dobry😊
Jak wasze samopoczucie?
@KB93 Czekam na wieści z wizyty🤗
Hej ❤ po wizycie ok, położna założyła mi kartę ciąży, lekarz mnie zbadał :). Dostałam oczywiście skierowania na milion badań 🙈, w tym na USG. No i receptę - mam brać Duphaston (z uwagi na poronienienie w kwietniu) i przepisał mi też Acard. Recepta już wykupiona - także teraz oby do przodu 😊😊 Następna wizyta za 3 tygodnie (20 sierpnia) ❤.
 
Hej ❤ po wizycie ok, położna założyła mi kartę ciąży, lekarz mnie zbadał :). Dostałam oczywiście skierowania na milion badań 🙈, w tym na USG. No i receptę - mam brać Duphaston (z uwagi na poronienienie w kwietniu) i przepisał mi też Acard. Recepta już wykupiona - także teraz oby do przodu 😊😊 Następna wizyta za 3 tygodnie (20 sierpnia) ❤.
super, ze juz karta zalozona ❤ jak masz brac duphaston? Ja mam luteine i nie pamiętam jak bralam kiedys, a na tele konsultacji oczywiscie nie zapytalam 🙈 acard tez biore , tzn zamiennik bo mi po acardzie siniaczki na udaxh wychodzily, a po zamiennikach nie 🤷‍♀️😂 mi jeszcze dojda po wizycie zastrzyki z heparyny 🤷‍♀️
 
super, ze juz karta zalozona ❤ jak masz brac duphaston? Ja mam luteine i nie pamiętam jak bralam kiedys, a na tele konsultacji oczywiscie nie zapytalam 🙈 acard tez biore , tzn zamiennik bo mi po acardzie siniaczki na udaxh wychodzily, a po zamiennikach nie 🤷‍♀️😂 mi jeszcze dojda po wizycie zastrzyki z heparyny 🤷‍♀️
Duphaston mam brać 2 razy dziennie 😊 dostałam od razu receptę na 3 opakowania. Musimy się jakoś trzymać 😄
 
Dziewczyny, robiłyście badanie progesteronu, że dostajecie duphaston?
Ja póki co czekam na wizytę w czwartek, ale badałam sobie sama progesteron i nie wydaje mi się on specjalnie niski.
Zastanawiałam się po prostu, czy nie potrzebuję go i tak brać, skoro każda z Was dostaje...
 
Dziewczyny, robiłyście badanie progesteronu, że dostajecie duphaston?
Ja póki co czekam na wizytę w czwartek, ale badałam sobie sama progesteron i nie wydaje mi się on specjalnie niski.
Zastanawiałam się po prostu, czy nie potrzebuję go i tak brać, skoro każda z Was dostaje...
Ja nie robiłam. Mi ginekolog przepisał z uwagi na poprzednie poronienie.
 
Dziewczyny, robiłyście badanie progesteronu, że dostajecie duphaston?
Ja póki co czekam na wizytę w czwartek, ale badałam sobie sama progesteron i nie wydaje mi się on specjalnie niski.
Zastanawiałam się po prostu, czy nie potrzebuję go i tak brać, skoro każda z Was ddosta

Dziewczyny, robiłyście badanie progesteronu, że dostajecie duphaston?
Ja póki co czekam na wizytę w czwartek, ale badałam sobie sama progesteron i nie wydaje mi się on specjalnie niski.
Zastanawiałam się po prostu, czy nie potrzebuję go i tak brać, skoro każda z Was dostaje...
Ja robiłam wstępne badania zanim się zaczęliśmy starać i progesteron chyba był w porządku bo nic lekarz nie mówił na ten temat. A duphaston dostałam po ciąży biochemicznej i na wyrównanie miesiączki. Lekarz mówił żeby brac jak test okaże się pozytywny jak nie to odstawiać i czekać na miesiączkę.
 
super, ze juz karta zalozona ❤ jak masz brac duphaston? Ja mam luteine i nie pamiętam jak bralam kiedys, a na tele konsultacji oczywiscie nie zapytalam 🙈 acard tez biore , tzn zamiennik bo mi po acardzie siniaczki na udaxh wychodzily, a po zamiennikach nie 🤷‍♀️😂 mi jeszcze dojda po wizycie zastrzyki z heparyny 🤷‍♀️
A jakie masz mutacje?
 
reklama
Duphaston mam brać 2 razy dziennie 😊 dostałam od razu receptę na 3 opakowania. Musimy się jakoś trzymać 😄
Mi dziś lekarz z uwagi na poronienie poprzednie przepisał dupka3x1 od razu 6opakowac.
Nie poddajemy sie(choć kolana czasem drżą ze strachu, sprawdzam majtki czy oby kropelka się nie pojawiła) już mam w głowie mały lek i strach
 
Do góry