reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

O rety, mam to samo z piersiami [emoji38] Lekarz powiedział że mam już nie robić bety, więc to jedyne co mnie uspokaja przed usg [emoji2]

Dziewczyny, czy podczas usg będą Wam towarzyszyć partnerzy? U mnie niestety w luxmedzie jest zakaz [emoji852] i chyba będziemy szukać alternatywy
ja jak w poprzedniej ciazy , mam lekarza na nfz i prywatnie , u tego na nfz nigdy nie bylam z mezem i tym razem tez sie wybieram sama , za to na wizyty prywatne chodziłam zawsze z mężem teraz też pytalam i mamy być oboje ;)
 
reklama
ja jak w poprzedniej ciazy , mam lekarza na nfz i prywatnie , u tego na nfz nigdy nie bylam z mezem i tym razem tez sie wybieram sama , za to na wizyty prywatne chodziłam zawsze z mężem teraz też pytalam i mamy być oboje ;)
Ooo może mi podpowiesz, bo ja tez będę tak chodziła. W jakich odstępach umawiasz wizyty ?
 
Co to znaczy...??
Eh dziewczyny ja chyba odchodze :( w sumie to niepotrzebnie zaczynalam pisac. Trzymam za was wszystkie kciuki, to jest piekny stan (choc czasem ciezki 😂) dla kobiet ktore chca maluszka. O swojego kochanego synka staralam sie kilka lat i byl tak wysniony i wymarzony ze nie wyobrazalam sobie nigdy wczesniej ze mozna w ciazy czuc sie inaczej :) a jednak... tym razem tak jak pisalam ciaza nieplanowana, w bardzo bardzo zlym momencie, zawiidlo zabezpieczenie. W sumie to ja nawet nie moge w tej ciazy byc. Bilam sie dlugo z myslami i pewnie sobie tego nie wybacze ale nie bede mama kwietniowa :( trzymajcie sie cieplo i spokojnej ciazy wam zycze :)
 
No właśnie... Może da się coś jeszcze zrobić...
mimo wszystko wydaje mi sie ze to decyzja kazdej indywidualnie (mimo ze rozumiem dobre chęci ) . Sama jestem w ciazy z wpadki i nie jest mi to zyciowo kompletnie po drodze obecnie i domyslam sie jak trudno przychodzi jaka kolwiek decyzja autorce , ale musi byc jej i dobrze przemyslana . Mozemy tylko trzymac kciuki ze jednak do nas wroci ❤
 
W którym tygodniu jesteś:)?
Piękna Beta. Będzie dobrze ✊✊💜 ja tez taka strachliwa jestem, ale musimy dawać dobra energię dzidziom.
Mój mąż się popłakał choć niedowierza, za tydz mówił, ze uwierzy jak ♥️ Będzie biło.
Sam jest po operacji guza mózgu w grudniu i mówi, ze jego marzenie się spełni
Dokladnie 5tc +1 😊 Też z niecierpliwością czekam na USG, jak się okaże, że wszystko jest ok, wtedy będę mogła spać spokojnie.
To mąż na pewno baaaardzo szczęśliwy 😍😊 Dużo zdrówka dla męża, Ciebie i dzidziutka! ❤
 
reklama
Do góry