reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Tez mam wizyte na 10.08. Niestety dzisiaj bardzo boli mnie brzuch, nie mam żadnych plamien ale już mi się płakać chce :(
Wiem ze wszystko stresuje, ale trzeba myśleć pozytywnie! Ja się tez strasznie boje, a to cycki mniej bolą a to brzuch zaboli i to wrażenie przez śluz ze „to na pewno krwawienie”. Staram się jednak myśleć ze musi być dobrze, bo bym chyba osiwiala 😱
 
Wiem ze wszystko stresuje, ale trzeba myśleć pozytywnie! Ja się tez strasznie boje, a to cycki mniej bolą a to brzuch zaboli i to wrażenie przez śluz ze „to na pewno krwawienie”. Staram się jednak myśleć ze musi być dobrze, bo bym chyba osiwiala 😱
Dokładnie Agula! To samo miałam z śluzem dzisiaj. Jak nie osiwieje to oszaleje. Dobrze ze tutaj sie mogę wygadać, po poprzednim poronieniu wole poczekać do 12 tyg.
 
Dokładnie Agula! To samo miałam z śluzem dzisiaj. Jak nie osiwieje to oszaleje. Dobrze ze tutaj sie mogę wygadać, po poprzednim poronieniu wole poczekać do 12 tyg.
Po to tu jesteśmy! Żeby sie wygadać sobie wzajemnie :) moje ciąże trwały jak do tej pory „aż” tydzień także jak wytrzymam do wizyty u lekarza to może trochę się zacznę cieszyć. Na razie tylko strach i niepewność w głowie, wiec bardzo Cię rozumiem
 
Dzięki dziewczyny! Dobrze wiedzieć, ze tu jesteście i jak czytam Wasze historie na forum to mysle, ze jesteście silne ♥️ I muszę się ogarnąć, zamartwianie się nic mi nie pomoże.
 
Beta zle przyrasta.. przyrost na poziomie 17%.. zaczynam się martwić ze jak zacznie się poronienie to bd na drugim końcu polski..albo jak to pozamaciczna czy nic mi nie bedxie do wizyty ktora mam za półtorej tyg..
 
Beta zle przyrasta.. przyrost na poziomie 17%.. zaczynam się martwić ze jak zacznie się poronienie to bd na drugim końcu polski..albo jak to pozamaciczna czy nic mi nie bedxie do wizyty ktora mam za półtorej tyg..
A jaki masz poziom bety ? Widziałam ze w czwartek byłaś 4+1 wiec z doświadczenia tylko powiem, ze tak wczesne poronienie nie różni się niczym od okresu. No może jeden dzien miałam większe skurcze ostatnio. Przykro mi ze tak się poukładało :( :( natomiast co to obaw o cp to się nie odniosę, nie mam pojęcia jakie wtedy są przyrosty :(
 
reklama
W czwartek 53,83 dzis 62,34..byłaś jak zaczęłaś krwawić w szpitalu? Ja jeszcze nawet nie plamie , a jutro wyjeżdżam.. o ciaze pozamaciczna tez sie martwię żebym jakiegos krwotoku nie dostała:/
 
Do góry