reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny też macie takie przerwy w spaniu w nocy jak ja? U mnie to może być spowodowane tym, że schodzę z leków antydepresyjnych i chociaż Pani doktor kazała zmniejszać co 3 dni dawki po 37,5mg, to ja sobie zmniejszam ciut szybciej i więcej. Najgorsze są takie szarpnięcia przy zasypianiu, jeju, okropne to jest, ale wiem,że to z powodu schodzenia właśnie z tych leków. Nie mniej jednak irytuje mnie to bardzo plus oczywiście moje obawy o to, że pęcherzyk się nie rozwija i braki w spaniu gotowe. Wizytę mam 2 września, ale chyba nie wytrzymam i pójdę na betę wcześniej 🥴😳
No nic, może zasnę.... 🤔
Yhy.... 🥴🤣
 
A właśnie, przyszła mi też taka myśl, żebysmy miały szybszy kontakt ze sobą to może utworzymy sobie grupę na Messengerze, co Wy na to. Każda nowa dziewczyna będzie dodana jeśli oczywiście będzie miała ochotę. Myślę,że łatwiej byłoby nam się wspierać powiedzmy na bieżąco i lepiej byśmy się poznały.
Rzucam taki luźny "nocny" pomysł rzutem na taśmę, bo pewnie za chwilę wpadnę w objęcia Morfeusza 🤣🤣🤣
P.S jak to pisałam to zechlalam dwa lody 🍦🍨 . Ja nie wiem co ja mam z tymi lodami 🤦🤔😛
 
Dziewczyny też macie takie przerwy w spaniu w nocy jak ja? U mnie to może być spowodowane tym, że schodzę z leków antydepresyjnych i chociaż Pani doktor kazała zmniejszać co 3 dni dawki po 37,5mg, to ja sobie zmniejszam ciut szybciej i więcej. Najgorsze są takie szarpnięcia przy zasypianiu, jeju, okropne to jest, ale wiem,że to z powodu schodzenia właśnie z tych leków. Nie mniej jednak irytuje mnie to bardzo plus oczywiście moje obawy o to, że pęcherzyk się nie rozwija i braki w spaniu gotowe. Wizytę mam 2 września, ale chyba nie wytrzymam i pójdę na betę wcześniej 🥴😳
No nic, może zasnę.... 🤔
Yhy.... 🥴🤣
Matko mam to samo... Co noc budzę się przynajmniej na pół godziny.. Dzisiaj miałam te tzw bóle "menstruacyjne" śmieje się że dzidzia sobie fajnie ścieli ze matka po nocach nie może spać a na 8 do pracy trzeba się zbierać 🙈💪 podobno na początku ciąży te bóle to normalna sprawa ale strach zawsze jest. Dobrze ze włosy mam blond bo inaczej już pewnie siwe by było widać przez te zamartwianie się 😂
 
A właśnie, przyszła mi też taka myśl, żebysmy miały szybszy kontakt ze sobą to może utworzymy sobie grupę na Messengerze, co Wy na to. Każda nowa dziewczyna będzie dodana jeśli oczywiście będzie miała ochotę. Myślę,że łatwiej byłoby nam się wspierać powiedzmy na bieżąco i lepiej byśmy się poznały.
Rzucam taki luźny "nocny" pomysł rzutem na taśmę, bo pewnie za chwilę wpadnę w objęcia Morfeusza 🤣🤣🤣
P.S jak to pisałam to zechlalam dwa lody 🍦🍨 . Ja nie wiem co ja mam z tymi lodami 🤦🤔😛
mam to samo z lodami 😂 wczoraj wsunęłam 3 w dzien z czego dwa jeden za drugim😂🙈
 
reklama
Do góry