reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A właśnie, przyszła mi też taka myśl, żebysmy miały szybszy kontakt ze sobą to może utworzymy sobie grupę na Messengerze, co Wy na to. Każda nowa dziewczyna będzie dodana jeśli oczywiście będzie miała ochotę. Myślę,że łatwiej byłoby nam się wspierać powiedzmy na bieżąco i lepiej byśmy się poznały.
Rzucam taki luźny "nocny" pomysł rzutem na taśmę, bo pewnie za chwilę wpadnę w objęcia Morfeusza 🤣🤣🤣
P.S jak to pisałam to zechlalam dwa lody 🍦🍨 . Ja nie wiem co ja mam z tymi lodami 🤦🤔😛

U mnie ten pomysł sie nie sprawdzi, bo na messenger praktycznie kazdy dostep ma ot tak, i wtedy cyrk zacznie sie taki, ze bedzie spam za spamem, ja nie bede odczytywac odrazu, nie bedzie chcislo mi sie tego nadrabiać, takze słabiutko jesli chodzi o mnie. Jednak forum to forum, wracam do wiadomosci jak mnie kilka godzin nie ma. A po południami staram sie rzadziej, a zeby czas miec dla meza, corki i odpocczynek. Messneger doprowadzałby mnie do szalu. 😉 mozemy za jakis czas zalozyc prywatny watek tu aby nikt obcy nie czytal naszych wiadomosci jesli chcecie dziewczyny.
 
reklama
U mnie ten pomysł sie nie sprawdzi, bo na messenger praktycznie kazdy dostep ma ot tak, i wtedy cyrk zacznie sie taki, ze bedzie spam za spamem, ja nie bede odczytywac odrazu, nie bedzie chcislo mi sie tego nadrabiać, takze słabiutko jesli chodzi o mnie. Jednak forum to forum, wracam do wiadomosci jak mnie kilka godzin nie ma. A po południami staram sie rzadziej, a zeby czas miec dla meza, corki i odpocczynek. Messneger doprowadzałby mnie do szalu. 😉 mozemy za jakis czas zalozyc prywatny watek tu aby nikt obcy nie czytal naszych wiadomosci jesli chcecie dziewczyny.
Popieram. Raz, że na ms będzie jeden wielki spam i telefon bedzie wibrował co minutę, a po drugie dopiero się poznajemy, rozmawiamy tu o mocno osobistych rzeczach i jednak ta szczypta animowości jest na początku dobra. Można potem założyć prywatny wątek, wrzucać zdjęcia i się bliżej poznawać, ale na ten moment większość z nas nawet nie widziała jeszcze serduszka u naszych kwietniowych kropek, więc za wcześnie na to wszystko.
 
Popieram. Raz, że na ms będzie jeden wielki spam i telefon bedzie wibrował co minutę, a po drugie dopiero się poznajemy, rozmawiamy tu o mocno osobistych rzeczach i jednak ta szczypta animowości jest na początku dobra. Można potem założyć prywatny wątek, wrzucać zdjęcia i się bliżej poznawać, ale na ten moment większość z nas nawet nie widziała jeszcze serduszka u naszych kwietniowych kropek, więc za wcześnie na to wszystko.
Też tak uważam
 
Popieram. Raz, że na ms będzie jeden wielki spam i telefon bedzie wibrował co minutę, a po drugie dopiero się poznajemy, rozmawiamy tu o mocno osobistych rzeczach i jednak ta szczypta animowości jest na początku dobra. Można potem założyć prywatny wątek, wrzucać zdjęcia i się bliżej poznawać, ale na ten moment większość z nas nawet nie widziała jeszcze serduszka u naszych kwietniowych kropek, więc za wcześnie na to wszystko.

I stres przed pierwsza wizyta, zreszta my sie dopiero uspokoimy tak myślę po połówkowych tyle o ile. 😉
 
Ile po pozytywnej becie umówić się na wizytę?
Ile razy robie bete?

Zrob sobie przyrost między 48h, a na wizyte to jak czujesz, ja umowilam sie taka by byc w 5+5 tygodnia, bo leki mi sie koncza. Czy bedzie serce, watpie. Ale musze tak czy siak. A ty nie wiem czy bierzesz jakieś leki, lekarz najpewniej zobaczy cos w okolicach blizej 5 tygodnia
 
A kazali Ci w klinice jeszcze powtarzać betę ? Jeśli jesteś spokojna to już nie powtarzaj, chyba ze zalecali:) a wizytę to chyba koło 6tc najlepiej żeby już coś było widać
Zrob sobie przyrost między 48h, a na wizyte to jak czujesz, ja umowilam sie taka by byc w 5+5 tygodnia, bo leki mi sie koncza. Czy bedzie serce, watpie. Ale musze tak czy siak. A ty nie wiem czy bierzesz jakieś leki, lekarz najpewniej zobaczy cos w okolicach blizej 5 tygodnia
Robilam dwie bety i przyrost 195%.
Nie wiem czy w piątek nie zrobić kolejnej .
Nie w klinice nie kazali robić po raz trzeci bety.
Biorę leki 3x luteina i 3x progesteron besins. Muszę policzyć na ile starczy.
 
reklama
Do góry