reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Matko mam to samo... Co noc budzę się przynajmniej na pół godziny.. Dzisiaj miałam te tzw bóle "menstruacyjne" śmieje się że dzidzia sobie fajnie ścieli ze matka po nocach nie może spać a na 8 do pracy trzeba się zbierać 🙈💪 podobno na początku ciąży te bóle to normalna sprawa ale strach zawsze jest. Dobrze ze włosy mam blond bo inaczej już pewnie siwe by było widać przez te zamartwianie się 😂
No właśnie, mnie dzisiaj pobolewa trochę jak na okres, jak spałam to czułam jakby chyba nerka mnie ciut bolała. Myślę,że te dolegliwości dzisiejsze mogą wynikać z wczorajszych przytulanek. Dałam się namówić (ale nie było łatwo 🤣)
Dzisiaj już oczywiście widzę cień cienia cieniów zabarwionego śluzu na różowo, już sobie nawkrecalam, że te pobolewnia to wiadomo co prognozują 🙈🙈🤦🤦
Boże, czemu my tyle myślimy, analizujemy, ja wiem,że te negatywne myśli w końcu ściągną coś niedobrego, mimo wszystko radzę sobie tylko z nimi na chwilę. Macie może jakieś sposoby radzenia sobie z tym uporczywym czarnowidztwem?🤔😓
 
reklama
No właśnie, mnie dzisiaj pobolewa trochę jak na okres, jak spałam to czułam jakby chyba nerka mnie ciut bolała. Myślę,że te dolegliwości dzisiejsze mogą wynikać z wczorajszych przytulanek. Dałam się namówić (ale nie było łatwo [emoji1787])
Dzisiaj już oczywiście widzę cień cienia cieniów zabarwionego śluzu na różowo, już sobie nawkrecalam, że te pobolewnia to wiadomo co prognozują [emoji85][emoji85][emoji1751][emoji1751]
Boże, czemu my tyle myślimy, analizujemy, ja wiem,że te negatywne myśli w końcu ściągną coś niedobrego, mimo wszystko radzę sobie tylko z nimi na chwilę. Macie może jakieś sposoby radzenia sobie z tym uporczywym czarnowidztwem?[emoji848][emoji29]
Nie da się [emoji134]

Chyba każda tak ma [emoji3525]
 
@PatPatPat ja bym już nie robiła, ale to zależy czy Ciebie to będzie uspokajać. Miałam w planach robić raz w tyg ale stwierdziłam ze nic to nie wniesie do tematu (jak będzie spadać to będzie, nic nie poradzę na to). Policz na ile wystarczy Ci leków i umow się tak żeby był już chociaż pęcherzyk widoczny 😊 ja wolałam poczekać dłużej żeby było tez już serduszko ale miałam tez zapas leków w szufladzie 🙈
 
No właśnie, mnie dzisiaj pobolewa trochę jak na okres, jak spałam to czułam jakby chyba nerka mnie ciut bolała. Myślę,że te dolegliwości dzisiejsze mogą wynikać z wczorajszych przytulanek. Dałam się namówić (ale nie było łatwo 🤣)
Dzisiaj już oczywiście widzę cień cienia cieniów zabarwionego śluzu na różowo, już sobie nawkrecalam, że te pobolewnia to wiadomo co prognozują 🙈🙈🤦🤦
Boże, czemu my tyle myślimy, analizujemy, ja wiem,że te negatywne myśli w końcu ściągną coś niedobrego, mimo wszystko radzę sobie tylko z nimi na chwilę. Macie może jakieś sposoby radzenia sobie z tym uporczywym czarnowidztwem?🤔😓
Ja mam tylko sposoby w stylu wyklejanie obrazu diamencikami lub szydełkowanie. Głowa choć na chwile zajęta :)
 
@PatPatPat ja bym już nie robiła, ale to zależy czy Ciebie to będzie uspokajać. Miałam w planach robić raz w tyg ale stwierdziłam ze nic to nie wniesie do tematu (jak będzie spadać to będzie, nic nie poradzę na to). Policz na ile wystarczy Ci leków i umow się tak żeby był już chociaż pęcherzyk widoczny [emoji4] ja wolałam poczekać dłużej żeby było tez już serduszko ale miałam tez zapas leków w szufladzie [emoji85]
Ok leków mi starczy na spokojnie ponad 2tyg. Więc umówię się na 27.08 to będzie równo 6tc i dzień przed moimi imieninami [emoji85]
 
reklama
Do góry