reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

no mi ogolnie z tego nic poza mthfr c677t i a1298c ale one głównie są od kw foliowego ;) zaponiegawczo przez moją historie położnicza mam do tego zalecony w każdej ciazy acard i heparyne (na ktora mam nadzieję dostanę jutro recepte jak będzie ok ) ;)
Czyli jeszcze jej nie bierzesz? A będziesz brała pierwszy raz czy już brałaś wcześniej? Dla mnie heparyna to zło 😱 nie wiem jak z nia tyle wytrwam
 
reklama
Czyli jeszcze jej nie bierzesz? A będziesz brała pierwszy raz czy już brałaś wcześniej? Dla mnie heparyna to zło 😱 nie wiem jak z nia tyle wytrwam
nie jeszcze nie biorę, w poprzedniej ciazy tez od serduszka brałam, narazie tylko acard :) w poprzedniej od serduszka do końca sie kułam , później doszła cukrzyca ciążowa z insulina w ramię to mialam caly zestaw 🙈
 
Ja to wam powiem mam takie wyrzuty sumienia czasem , przypominam sobie jak piszecie ze sie dlugo starałyście jak z synem mialam , zdrowy tryb życia, witaminki , leki odpowiednie itd a teraz 🙈 wpadka na antybiotyku i po imprezie z pracy +podpalałam fajki . Oczywiście od testu witaminy itd ale jak się to jajeczko robiło to aż cud ze sie zapłodniło🙈🤦‍♀️
Najczęściej się właśnie wtedy przytrafi kiedy człowiek wyluzuje 😀
 
A Wy długo się dziewczyny starałyście? Nam zajęło to 1,5 roku. No i w związku z wynikami mojego męża to raczej nastawialiśmy się na in vitro... Tak nam przynajmniej kilku lekarzy mówiło, że szanse na naturalne poczęcie są nikłe. A tu taka niespodzianka :)
My z mężem się staraliśmy 3 cykle i biochemiczna a potem 4 cykle i narazie wszystko ok 7t2d u mnie we wtorek mam nadzieję że usłyszę serduszko ❤❤
 
Czy tylko ja tak cierpię przez mdłości? 🤢 Męczą mnie od rana do wieczora. Dziś dopiero 7t2d jak to potrwa do 12 tc to się wykończę i przytyje 100kg bo muszę co chwilę coś małego zjeść bo inaczej jest jeszcze gorzej 🤦🏻‍♀️
Jak się już wyżaliłam to witam wszystkie nowe panie😁 Czekam na wieści z jutrzejszych wizyt i bety🤗
U mnie nie ma mdłości może że dwa razy się zdarzyło A tak to nie tylko mam problem z odbijaniem i jak coś zjem to czuje się głodna długo A potem mam wrażenie że za dużo zjadłam i ciężko mi na żołądku ale to chyba normalne w ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Czy tylko ja tak cierpię przez mdłości? 🤢 Męczą mnie od rana do wieczora. Dziś dopiero 7t2d jak to potrwa do 12 tc to się wykończę i przytyje 100kg bo muszę co chwilę coś małego zjeść bo inaczej jest jeszcze gorzej 🤦🏻‍♀️
Jak się już wyżaliłam to witam wszystkie nowe panie😁 Czekam na wieści z jutrzejszych wizyt i bety🤗
I też aplikacja pokazuje y mnie 7t2d tak jak u Ciebie 😃
 
reklama
Jak byłam na wizycie u lekarza pytałam o współżycie czy można....powiedział, że jeśli tylko chce to oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań....nie powiem bałam się ale jest wszytsko ok. Kobieta w ciąży ma mega ochotę na sex i ja zamierzam cieszyć się tym codziennie...mam nadzieję, że to nie zaszkodzi i będzie wszystko w porządku.
Ja sobie odmawiam gorących kąpieli a je uwielbiam, a co do seksu to ja mam ochotę ale mój stary się boi i panikuje 🤣🤣 zapytam we wtorek jak lekarz powie ze nie ma przeciwskazań to może przestanie trząść portkami 😂😂😂
 
Do góry