reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny bierzecie jakieś suplementy oprócz kwasu foliowego? Wizytę mam dopiero 17 sierpnia i nie wiem czy coś brac czy nie ?
 
Witamy :) mnie też szybko wyszła beta, ale to przez to, że mam długie cykle.
25 dc miałam plamienie implentacyjne, a 27 dc beta wynosiła 15,3.
Wszystko przy cyklach (zazwyczaj) 41 dni, choć ostatni miał 31 dni :)
Moje cykle mniej więcej 30-31 dni ,w maju Miałam słabe pozytywy, później ból brzucha kręgosłupa i krwawienie … w czerwcu miałam słaby okres/ krwawienie , może mi się poprzestawiało dowiem się dopiero za jakieś 2 -3 tyg jak pójdę na skana …
 
Nie wytrzymałam i dzisiaj zatestowałam, oczywiście jedna kreska, dzisiaj mój 23 dzień cyklu. W pierwszej ciąży tak miałam że zrobiłam test w 24 dniu cyklu rano ten czuły 10 i była jedna kreska, a na drugi dzień po południu testem o czułości 25 dwie kreski, no nic czekam do niedzieli ale się jakoś dziwnie czuje, 😁 chociaż na objawy ciąży na pewno za wcześnie
 
Nie wytrzymałam i dzisiaj zatestowałam, oczywiście jedna kreska, dzisiaj mój 23 dzień cyklu. W pierwszej ciąży tak miałam że zrobiłam test w 24 dniu cyklu rano ten czuły 10 i była jedna kreska, a na drugi dzień po południu testem o czułości 25 dwie kreski, no nic czekam do niedzieli ale się jakoś dziwnie czuje, 😁 chociaż na objawy ciąży na pewno za wcześnie
Mi test nie wyszedł nigdy szybciej niż w 25dc. A swego czasu robiłam ich bardzo dużo doszukując się drugiej kreski🙈
 
reklama
Do góry