reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Brałam właśnie 25 euthyrox, sama na własną rękę zwiększyłam sobie do 50mg, mam nadzieję że będzie ok obdzwoniłam wszystkich endokrynologów i nie żadnych wcześniejszych terminow ☹️ powiedzcie ze będzie dobrze...
Będzie dobrze nie stresuj się😘 2,5 to nie 12,5. Ja bym się tak tym nie zamartwiala. Norma w Polsce jest do 2,5 dla pierwszego trymestru. Zwiększyłas sobie dawkę leków, tsh zaraz spadnie w miedzyczasie pójdziesz do lekarza wszystko będzie dobrze
 
reklama
Brałam właśnie 25 euthyrox, sama na własną rękę zwiększyłam sobie do 50mg, mam nadzieję że będzie ok obdzwoniłam wszystkich endokrynologów i nie żadnych wcześniejszych terminow ☹️ powiedzcie ze będzie dobrze...
Nic się nie martw bardzo dobrze zrobiłaś. Ja się leczę 18 lat na niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Siedzę trochę w temacie i bardzo jest ważne zwiększenie dawki aby z dzieckiem było wszystko w porządku. Jest ta sama zasada że od momentu zajścia w ciążę bierze się pół dawki więcej niż się brało. To nie jest moja pierwsza ciąża więc wiem jak się dawkuje leki. Ja bez ciąży brałam dawkę 125 a od momentu testu plus pół tej dawki. Jestem pod opieką profesora habilitowanego więc on wie co mówi ...zresztą nie tylko on. Od każdego endokrynologa słyszałam to samo. Odpowiedni poziom hormonów tarczycowych ma ogromny wpływ na rozwój płodu w pierwszych tygodniach. Zrobiłaś bardzo dobrze🤗
 
Brałam właśnie 25 euthyrox, sama na własną rękę zwiększyłam sobie do 50mg, mam nadzieję że będzie ok obdzwoniłam wszystkich endokrynologów i nie żadnych wcześniejszych terminow ☹️ powiedzcie ze będzie dobrze...
Dziewczyno, weź się nie stresuj :)
Ja mam ponad 4 i endokrynologa dopiero w poniedziałek. Nie biorę żadnych leków.
Czytałam też o normach i większość mówi w pierwszym trzymestrze o normie około 3.
 
Dziewczyny jaka radosc z waszych bet:)
I nie porównujcie ich z nikim bo to jest calkowicie bez sensu, nawet jak jestescie z kims w tym samym dniu ciazy to nie macie przeciez pewnosci czy owu rowniez miałyście w tym samym momencie (rzadko ktora z nas ma potwierdzone owu)
Wazny jest indywidualny przyrost i tyle!
Milego dnia!
 
Dziewczyny jaka radosc z waszych bet:)
I nie porównujcie ich z nikim bo to jest calkowicie bez sensu, nawet jak jestescie z kims w tym samym dniu ciazy to nie macie przeciez pewnosci czy owu rowniez miałyście w tym samym momencie (rzadko ktora z nas ma potwierdzone owu)
Wazny jest indywidualny przyrost i tyle!
Milego dnia!
Dokładnie zgadzam się 🤗 Najważniejsze są nasze przyrosty. Każda kobieta będzie miała inny poziom. 🤗🤗🤗
 
Kochane, ktoras ma dzis wizyte czy dopiero jutro? 😉
Jaaaak ja sie doczekac nie moge swojej wizyty wtorkowej, ciekawe czy dotrwam i nie stanie sie nic zlego.
Na pewno nie stanie się nic złego. Który masz tydzień jeśli mogę spytać? Ja miałam pierwszą wizytę w środę a kolejna mam dopiero wyznaczoną za miesiąc na 11 września....też trochę długo....dzidzia będzie miała wtedy już 10 tygodni....i oczywiście nieustannie się martwię, że będzie coś nie tak🤦🤦🤦Ale my Mamy chyba tak mamy, że na okrągło się martwimy🙃Na razie postanowiłam się cieszyć. U mnie 6 tydzień 🤩
 
reklama
Do góry