reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja używam od jakiegoś czasu (codziennie rano i potem ewentualnie dokładam) Aloe Soothing Sun Cream 50SPF z Cosrx i bardzo polecam - od razu się wchłania i jest bardzo lekki, bardzo ładnie pachnie :)
Produkty z tej marki ogólnie polecam!

na te upały 50SPF to jak dla mnie mus, ale najlepiej używać cały rok - tym bardziej teraz, w naszej nowej sytuacji życiowej!:)
Dzięki sprawdzę ta firmę bo szczerze to nie znam jej. Muszę coś szybko wybrać i zacząć stosować coś porządnego. 🙃
 
reklama
Dzięki sprawdzę ta firmę bo szczerze to nie znam jej. Muszę coś szybko wybrać i zacząć stosować coś porządnego. 🙃

Oni mają bardzo dobre produkty, to koreańska firma :) Przez internet na pewno szybko możesz kupić, na allegro lub na stronie drogerii pigment. w sklepach typu rossmann/hebe niestety jej nie ma.

PatPatPat witamyyy! 🥰
 
Ja mam wizytę dopiero na początku września, łolaboga. No ale u mnie to dość wczesny etap, dopiero 4t5d wg apki, a kto wie jak jest faktycznie :)

A jak się w ogóle czujecie?
Ja idę jutro na ostatnią betę sprawdzić czy przyrasta prawidłowo ostatnia beta 189 12.08 zobaczymy jutro 🙂 mam nadzieję że będzie ok. U mnie Tobędzie jutro 4tydz +2, ja miałam potwierdzona owulacje na monitoringu, długo się staraliśmy w tym przeszłam w maju jedna biochemiczna.

Czuje się ok nic mi w sumie nie dolega 0 objawów, jedynie to bola piersi przy dotyku od boku i od góry 🙂
 
Ja to wam powiem mam takie wyrzuty sumienia czasem , przypominam sobie jak piszecie ze sie dlugo starałyście jak z synem mialam , zdrowy tryb życia, witaminki , leki odpowiednie itd a teraz 🙈 wpadka na antybiotyku i po imprezie z pracy +podpalałam fajki . Oczywiście od testu witaminy itd ale jak się to jajeczko robiło to aż cud ze sie zapłodniło🙈🤦‍♀️
 
reklama
Do góry