reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja mam wizytę dopiero na początku września, łolaboga. No ale u mnie to dość wczesny etap, dopiero 4t5d wg apki, a kto wie jak jest faktycznie :)

A jak się w ogóle czujecie?
No to musisz jeszcze się na czekać....a te czekanie to najgorsze....życzę Ci aby dni mijały szybko i z uśmiechem żebyś mogła zobaczyć swoje Maleństwo 🤗
 
reklama
Na pewno nie stanie się nic złego. Który masz tydzień jeśli mogę spytać? Ja miałam pierwszą wizytę w środę a kolejna mam dopiero wyznaczoną za miesiąc na 11 września....też trochę długo....dzidzia będzie miała wtedy już 10 tygodni....i oczywiście nieustannie się martwię, że będzie coś nie tak🤦🤦🤦Ale my Mamy chyba tak mamy, że na okrągło się martwimy🙃Na razie postanowiłam się cieszyć. U mnie 6 tydzień 🤩

Tez 6 tydzień, w apce 5+2 nie kumam tego wyliczania tygodni przez apke ale ciii 😅 wkrecilam sobie ze dzis piatek 13 i takim pozytywnyn porankiem wkrecam sobie misje 😅
 
Dziewczyny jakie SPF do twarzy używacie? Słyszałam o tym że kobiety w ciąży muszą mieć dobry SPF bo mogą im wyjść brązowe przebarwienia. Wiadomo że 50 spf ale jaka firma? Możecie coś polecić? Wcześniej używałam zwykłego kremu z 15 spf nie zwracałam na to uwagi.
 
Dziewczyny jakie SPF do twarzy używacie? Słyszałam o tym że kobiety w ciąży muszą mieć dobry SPF bo mogą im wyjść brązowe przebarwienia. Wiadomo że 50 spf ale jaka firma? Możecie coś polecić? Wcześniej używałam zwykłego kremu z 15 spf nie zwracałam na to uwagi.
Ja używam od jakiegoś czasu (codziennie rano i potem ewentualnie dokładam) Aloe Soothing Sun Cream 50SPF z Cosrx i bardzo polecam - od razu się wchłania i jest bardzo lekki, bardzo ładnie pachnie :)
Produkty z tej marki ogólnie polecam!

na te upały 50SPF to jak dla mnie mus, ale najlepiej używać cały rok - tym bardziej teraz, w naszej nowej sytuacji życiowej!:)
 
Dziewczyny jakie SPF do twarzy używacie? Słyszałam o tym że kobiety w ciąży muszą mieć dobry SPF bo mogą im wyjść brązowe przebarwienia. Wiadomo że 50 spf ale jaka firma? Możecie coś polecić? Wcześniej używałam zwykłego kremu z 15 spf nie zwracałam na to uwagi.
ja używam BB Garniera dalej, on bodajże ma 20. Spoko jest. A co do przebarwien prawda , ja mam jedno pod okiem po lewej stronie po poprzedniej ciazy , na szczęście jasne, makijaż je zakrywa ale latem widac mimo wszystko bo wyłazi jak piegi bardziej
 
reklama
ja używam BB Garniera dalej, on bodajże ma 20. Spoko jest. A co do przebarwien prawda , ja mam jedno pod okiem po lewej stronie po poprzedniej ciazy , na szczęście jasne, makijaż je zakrywa ale latem widac mimo wszystko bo wyłazi jak piegi bardziej.
Ja nie mam żadnych przebarwień i tak bym chciała żeby zostało bo nie maluje się wg ani do pracy ani na codzień więc muszę pilnować tego spf. Ale napewno muszę jakaś 50 kupić.
 
Do góry