reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A ja jak to ja siedzę mysle o tym moim krwawieniu , zaczęłam szperać na necie i znalazlam ze moze to być krwiak podkosmowkowy..niby nie taki groźny ale jak patrze na to moje usg i widzę ta wielka plamę po lewej i to miało by być to..to chyba ten pecherzyk nie ma szans..eh ..dobrze ze wizyta w sob bo odejdę od zmysłów
Nienawidzę jak ktoś mówi będzie dobrze...wszyscy mi tak mowili w poprzednich dwoch ciążach...będzie jak ma być...dbaj o siebie, staraj się myśleć pozytywnie i poczekaj do wizyty...koniecznie skonsultuj się jeszcze z innym lekarzem...
 
Kurde jednak mi się pomyliło z tym endokrynologiem najbliższą wizytę mam dopiero 23 sierpnia... Tak się zastanawiam bo tsh mam w normie dla 1 trymestru nie powinno przekraczać 2,5 i ja tak mam, jestem na euthyrox 50mg. Tylko to ft4 mnie martwi że jest poza granica a nie mam jak się wcześniej skonsultować bo nigdzie nie ma terminów prywatnie...
To jest norma laboratorium a norma która każdy endo i gin powie to poniżej 1 . Zrobisz jak uważasz ale ja przed ciąża miałam TSH 1z groszem a jak zaszłam to 2,5 i mam zwiększa dawkę na 88
 
Nienawidzę jak ktoś mówi będzie dobrze...wszyscy mi tak mowili w poprzednich dwoch ciążach...będzie jak ma być...dbaj o siebie, staraj się myśleć pozytywnie i poczekaj do wizyty...koniecznie skonsultuj się jeszcze z innym lekarzem...

Ciezko inaczej kogos zmotywować do pozytywnego myslenia. Raczej bym nie chciala słyszeć, oooo kurde, poronisz, strata. Lepiej przyjąć cos dobrego, wiedzac w glebi, ze nie jest dobrze
Ja tak mam. Moze ktos ma inaczej jednak jesli jest nadzieja to sorry wole kogos wesprzec, a tu ona ewidentnie jest na to, aby bylo ok. Sytuacja nie komfortowa dla dwoch stron.
 
Co bylo przyczyna tak poznej straty ?
Prawdopodobnie zespół antyfosfolipidowy który w żadnych badaniu po ciąży nie wyszedl...Moja głupota ze nie zmieniłam lekarza po pierwszym poronieniu. Wmawiał mi się to przez parwowirusa, ale dwóch innych lekarzy powiedziało mi że tak nie wygląda płód po parwowirusie...długa historia...I tak głupia ja wmówiłam sobie ze to pewnie parwowirus...I zaszłam w kolejna ciążę bez lekow...synek zmarł w 16 tygodniu...wtedy powiedziałam że nie dam rady wogole już miec więcej dzieci, ale po dwóch latach postanowiłam ze spróbuję jeszcze raz...w między czasie porobiłam wszystkie badania. Byłam w szpitalu kilka dni na badaniach.
Maz się śmieje ze mnie ze teraz dostane w nagrodę bliźniaki
 
Tez mam Kicię brytyjkę krótkowłosą 😊🐱
Niedawno znajoma mi mowila, ze jak będę w ciąży to bede musiala sie jej pozbyc, bo toksoplazmoza no i będzie dziecku dokuczac. Pytalam lekarza, weterynarza... jesli jest szczepiona, nie jje surowego miesa, nie stycznosci z innymi zwierzetami to nic takiego sie nie dzieje. Byc moze wprowadzili mnie w blad, ale zaufalam. I pozbyłam sie znajomej. 😆
 
Prawdopodobnie zespół antyfosfolipidowy który w żadnych badaniu po ciąży nie wyszedl...Moja głupota ze nie zmieniłam lekarza po pierwszym poronieniu. Wmawiał mi się to przez parwowirusa, ale dwóch innych lekarzy powiedziało mi że tak nie wygląda płód po parwowirusie...długa historia...I tak głupia ja wmówiłam sobie ze to pewnie parwowirus...I zaszłam w kolejna ciążę bez lekow...synek zmarł w 16 tygodniu...wtedy powiedziałam że nie dam rady wogole już miec więcej dzieci, ale po dwóch latach postanowiłam ze spróbuję jeszcze raz...w między czasie porobiłam wszystkie badania. Byłam w szpitalu kilka dni na badaniach.
Maz się śmieje ze mnie ze teraz dostane w nagrodę bliźniaki


Bardzo mi przykro, smutna historia i duzo zostawia zlego w wspomnieniach. Pewnie maz ma rację, ze 2pak by ci wynagrodził to.
 
reklama
Do góry