reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Powiem wam, że jestem w szoku jak niektórzy po pozytywnym teście ciążowym mówią każdemu o szczęściu. Osobiście się tego boje i jak się da to będę się kryć do prenatalnych 😂 żadnej mamie tacie, teściowej siostrze. Nikomu.

A to wszystko dlatego, bo mnie drażni to gadanie za plecami. Typu ojej ale biedna poroniła, albo ojej patrz cieszyli się a tu nic z tego nie wyszło. Nie wiem. Wolę tego uniknąć.
O to to...a najgorsze są pytania czy juz się urodziło itd...ja planuje powiedzieć tesciom dopiero w grudniu...poprzednie ciążę straciłam po 15 tygodniu więc dla mnie 13 tydzien to się zacznie dopiero strach...
 
reklama
Kurde jednak mi się pomyliło z tym endokrynologiem najbliższą wizytę mam dopiero 23 sierpnia... Tak się zastanawiam bo tsh mam w normie dla 1 trymestru nie powinno przekraczać 2,5 i ja tak mam, jestem na euthyrox 50mg. Tylko to ft4 mnie martwi że jest poza granica a nie mam jak się wcześniej skonsultować bo nigdzie nie ma terminów prywatnie...

Ciezko mi.sie na ten temat wypowiedzieć, sprobuj zadzwonic powiedziec ze jestes w ciąży i potrzebujezz pilnej konsultacji powinni cie wcisnąć.
 
Tak widzę ze piszecie o relacjach w rodzinie.. my jak mówiliśmy 2 lata temu teściom ze chyba zaczniemy myśleć o dziecku to teściu dowalil ze i tak szybko nie zajdę (jaki jasnowidz patrzcie go!) a za to teściowa jak się dowiedziała w maju ze muszę brać zastrzyki z heparyny cała ewentualna ciąże to mi dowalila ze w sumie to po co mi dzieci :) wiec się o mojej ciąży dowie chyba serio jak urodzę 🤪 na szczęście mój mąż ma takie samo zdanie jak ja.
Moja tesciowa też się dlugo nie dowie ...pokazała swoją twarz po tych dwóch stratach...po wizycie teraz będą wiedzieć u mnie w pracy i Moi rodzice. Boję się powiedzieć synowi bo tak strasznie płakał po tamtych dwóch razach. Ale chyba powiemy mu po tym prenatalnym
 
O to to...a najgorsze są pytania czy juz się urodziło itd...ja planuje powiedzieć tesciom dopiero w grudniu...poprzednie ciążę straciłam po 15 tygodniu więc dla mnie 13 tydzien to się zacznie dopiero strach...

Ehh przykro mi bardzo. Niestety, ale dużo par nawet nie jest świadoma, że coś może pójść nie tak, nawet jeśli poprzednia ciąża zakończyła się happy endem.

Myślisz, że do grudnia nie będzie jeszcze widać brzuszka?
 
reklama
Lejdi wysyla wam ogrom mocy i uśmiechu, abyscie mogly tak cale miesiące do kwietnia leniuchowac, tylko bez stresów i nie w zlewie.
 

Załączniki

  • 20210807_083741.jpg
    20210807_083741.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 50
Do góry