reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

nie , nauczona doświadczeniem sama wzielam luteine , a moja gin ta do której ide w sob powiedziała ze dobrze zrobiłam i zwiększyła mi dawkę na 3x1 i jak w poprzednich kazala brac acard(ja akurat zamiennik bo zwykłego nie mogę) I powiedziała ze da recepte na neoparin ale to na wizycie bo obczai co i jak
Lekarzem nie jest ale też uważam ,że dobrze zrobiłaś 😊
 
reklama
Hej beta 189 przyrost 270% 😊❤️ zastanawiam się ale pójdę jeszcze w sobotę sprawdzić 😊
Zrobiłam też tsh i ft4, zażywam euthyrox 50 i tsh jest w normie 2,3 a ft4 powyżej normy 1,64 najbliższą wizytą u endokrynologa dopiero 30 sierpnia i się zastanawiam czy czekać cierpliwie czy kombinować i szukać gdzieś wcześniej?
 
Hej beta 189 przyrost 270% 😊❤️ zastanawiam się ale pójdę jeszcze w sobotę sprawdzić 😊
Zrobiłam też tsh i ft4, zażywam euthyrox 50 i tsh jest w normie 2,3 a ft4 powyżej normy 1,64 najbliższą wizytą u endokrynologa dopiero 30 sierpnia i się zastanawiam czy czekać cierpliwie czy kombinować i szukać gdzieś wcześniej?
Piękny przyrost😍 Niestety z endokrynologiem nie pomogę.
 
Hej beta 189 przyrost 270% 😊❤️ zastanawiam się ale pójdę jeszcze w sobotę sprawdzić 😊
Zrobiłam też tsh i ft4, zażywam euthyrox 50 i tsh jest w normie 2,3 a ft4 powyżej normy 1,64 najbliższą wizytą u endokrynologa dopiero 30 sierpnia i się zastanawiam czy czekać cierpliwie czy kombinować i szukać gdzieś wcześniej?
TSH powinno być około 1 albo mniejsza. Proponuje wybrać się szybciej do endo żeby zwiększył dawkę :)
 
Hej beta 189 przyrost 270% 😊❤️ zastanawiam się ale pójdę jeszcze w sobotę sprawdzić 😊
Zrobiłam też tsh i ft4, zażywam euthyrox 50 i tsh jest w normie 2,3 a ft4 powyżej normy 1,64 najbliższą wizytą u endokrynologa dopiero 30 sierpnia i się zastanawiam czy czekać cierpliwie czy kombinować i szukać gdzieś wcześniej?


Super, gratuluję! 🥰 wizyte do ginekologa juz umowilas?
 
Uffff, dajesz mi nadzieję ❤

Kochana bardzo ni przykro, ale jedyne co moge doradzic to lec do innego ginekologa skonsultuj to. Aby dzialac wcześniej niz pozniej jednak 2 tyg to dlugo, a to sytuacja dla ciebie bardzo stresująca. Czasami lekarze sie myla maja slaby sprzęt, lec gdzies po weekendzie, aby uskopic sie, zebys nie zwariowala. Buziaki!
 
na 12 :) od 8 dni krwawie juz..tak jak taka końcówka okresu..🤦‍♀️ ta gin co do niej poszlam twraz wyszla z założenia ze albo poronie albo bedxie serce i to zlala, dobrze ze w sob ide do swojej , takiej co wiem że nie oleje


Az jestem przerazona tym co czytam, straszne. Ale z drugiej strony patrz jak to bedzie silny dzidzius, ze wytrwa to. 3mam kciuki za twoja wizyte, aby wszystko sie ulozylo!
Ja teraz luteine biore odrazu po potwierdzonej ciazy beta i cicho sza jest dobrze.... poki co, oby tak zostało. Mam schize jednak mala i liczylam niedawno kiedy ostatnio poronilam j wychodzi mi, ze plamienia mialam kilka dni wstecz, takze juz poniekad jestem bezpieczna, ze ten czas przetrwałam. A ronic zaczelam akurat wypadnie mi dzien na poniedzialek, takze nie wiem czemu osaczam sie takimi wyliczeniami, chyba zeby poczuc sie lepiej ze ten czas juz mija i oby bylo dobrze.
 
reklama
Do góry