reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A ja jak to ja siedzę mysle o tym moim krwawieniu , zaczęłam szperać na necie i znalazlam ze moze to być krwiak podkosmowkowy..niby nie taki groźny ale jak patrze na to moje usg i widzę ta wielka plamę po lewej i to miało by być to..to chyba ten pecherzyk nie ma szans..eh ..dobrze ze wizyta w sob bo odejdę od zmysłów
 

Załączniki

  • 6463b13f-6f52-4310-b787-5ce6dd213767.jpg
    6463b13f-6f52-4310-b787-5ce6dd213767.jpg
    46,2 KB · Wyświetleń: 72
reklama
A ja jak to ja siedzę mysle o tym moim krwawieniu , zaczęłam szperać na necie i znalazlam ze moze to być krwiak podkosmowkowy..niby nie taki groźny ale jak patrze na to moje usg i widzę ta wielka plamę po lewej i to miało by być to..to chyba ten pecherzyk nie ma szans..eh ..dobrze ze wizyta w sob bo odejdę od zmysłów
Wszystko będzie dobrze, trzymamy mocno kciuki! ✊✊
 
A ja jak to ja siedzę mysle o tym moim krwawieniu , zaczęłam szperać na necie i znalazlam ze moze to być krwiak podkosmowkowy..niby nie taki groźny ale jak patrze na to moje usg i widzę ta wielka plamę po lewej i to miało by być to..to chyba ten pecherzyk nie ma szans..eh ..dobrze ze wizyta w sob bo odejdę od zmysłów
Kochana, wiem że to niełatwe, ale nie interpretuj sama zdjęcia USG i nie szukaj takich informacji w internecie, bo znajdziesz naprawdę wszystko co się da i tylko się zestresujesz. A my nie mamy pojęcia jak czytać takie zdjęcia :) Wizyta juz niedługo, to najważniejsze.

Poszukam kogoś i może pójdę po weekendzie..

Dla własnego spokoju :) Wiem jak to jest, też bym pewnie szła.
 
A ja jak to ja siedzę mysle o tym moim krwawieniu , zaczęłam szperać na necie i znalazlam ze moze to być krwiak podkosmowkowy..niby nie taki groźny ale jak patrze na to moje usg i widzę ta wielka plamę po lewej i to miało by być to..to chyba ten pecherzyk nie ma szans..eh ..dobrze ze wizyta w sob bo odejdę od zmysłów
Kochana do soboty już nie daleko. Ja wierzę, że będzie dobrze❤️
 
No jestem trochę zaniepokojona... pęcherzyk jest, zarodek jest, ale Pani Doktor powiedziała, że jest niskie tętno zarodka, powiedziała, że może się jeszcze poprawi i kazała powtórzyć USG tak za 2 tygodnie 😔😪 I nie wiem co teraz 😭
Powiedziała jakie jest dokładnie?🤔 Wiem, że to trudne ale nie denerwuj się. Może serduszko dopiero zaczęło bić i nabiera siły 😊
 
Hej ja po wizycie. Okazało się że mam zapalenia gruczolu bartholina tak jak myślałam....dostałam antybiotyk jak nie przejdzie po tygodniu to trzeba będzie ciąć...🥺 Ale miejmy nadzieję że przejdzie.

Widać było już pęcherzyk i jest dobrze usadowiony hehe a to najważniejsza informacja (to dopiero 4+4 więc jestem w szoku że było widać cokolwiek)

Teraz proszę tylko trzymajcie kciuki żeby guzek się wsiąkał po antybiotyku bo nie chce iść pod nóż!!!

Ktoś tu pisał o perfumach męża hehe ja wczoraj już Mojemu powiedziałam że perfumy musi zmienić...w poprzedniej ciazy też tak było hehe
Trzymam mocno kciuki🤗
 
Aahh to faktycznie zmienia postać rzeczy. Nigdy nie pracowałam w takiej firmie, ale słyszałam różne historie.. i w takim razie na Twoim miejscu spitalałabym na to L4 jak najszybciej :p



Ja nie mam pojęcia! Jeszcze za bardzo o tym nie myślałam, ale na pewno będzie to ekscytujące :D


Ooo mam wyniki bety! wyszło 266,6 mIU/ml. Myślicie że to w porządku? Jestem teraz mniej więcej 14/15 DPO - nie jestem pewna :) W sobotę sprawdzę przyrost.
O wow to jak na taki wczesny etap to super wynik! ❤️Ja miałam 14dpo 96 😄


Jeśli będzie syn to Michał lub Miłosz a jeśli dziewczynka to Izabela 🙂
Ojej Izabela tez mi się bardzo podoba 😍

Hej ja po wizycie. Okazało się że mam zapalenia gruczolu bartholina tak jak myślałam....dostałam antybiotyk jak nie przejdzie po tygodniu to trzeba będzie ciąć...🥺 Ale miejmy nadzieję że przejdzie.

Widać było już pęcherzyk i jest dobrze usadowiony hehe a to najważniejsza informacja (to dopiero 4+4 więc jestem w szoku że było widać cokolwiek)

Teraz proszę tylko trzymajcie kciuki żeby guzek się wsiąkał po antybiotyku bo nie chce iść pod nóż!!!

Ktoś tu pisał o perfumach męża hehe ja wczoraj już Mojemu powiedziałam że perfumy musi zmienić...w poprzedniej ciazy też tak było hehe
Kciuki zaciśnięte✊ Niech się to dziadostwo wchłonie 😘

No jestem trochę zaniepokojona... pęcherzyk jest, zarodek jest, ale Pani Doktor powiedziała, że jest niskie tętno zarodka, powiedziała, że może się jeszcze poprawi i kazała powtórzyć USG tak za 2 tygodnie 😔😪 I nie wiem co teraz 😭
Może faktycznie słabszy sprzęt tak jak dziewczyny pisały, póki nie skontrolujesz staraj się nie denerwować 😘 trzymam kciuki za Twojego kropeczka żeby na następnej wizycie serduszko biło ksiazkowo ❤️
 
A ja jak to ja siedzę mysle o tym moim krwawieniu , zaczęłam szperać na necie i znalazlam ze moze to być krwiak podkosmowkowy..niby nie taki groźny ale jak patrze na to moje usg i widzę ta wielka plamę po lewej i to miało by być to..to chyba ten pecherzyk nie ma szans..eh ..dobrze ze wizyta w sob bo odejdę od zmysłów
Na która wizytę masz? Krwawisz mocno? Staraj się nie analizować, najgorzej to wejść w otchłań internetow 🙈 kciuki mocno żeby wszystko było dobrze ✊✊❤️
 
reklama
Do góry