reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Tak, najważniejsze to zawsze zamykać drzwi na zamek - w dzień i w nocy. Pamiętam, że nam tak kiedyś w mieszkaniu rodzinnym weszli cyganie jak gdyby nigdy nic w środku dnia.
No ja zawsze mówię do teściów by zamykali mieszkanie. My czasami wchodzimy i nikt nie reaguje bo każdy siedzi w pokoju...
Ja mieszkam w domu i brama elektryczna, a i tak dom zawsze zamknięty na wszystkie zamki :p
 
Ja też biorę rano acard i wieczorem heparynę. Następna wizyta mam w środę zapytam czy zmieniać bo dalyscie mi do myślenia. Myślałam, że heparynę wieczorem bo leżymy jednak cała noc i tak jakoś bardziej mi to pasowało no ale dopytam...

Ja prowadzę swoją ciążę w lux med. Dostałam coś takiego :
Ja też Heparyna na noc, Acard rano. Lekarz wie, nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń. 🤷🏻‍♀️
 
Wiecie ja nawet nie pomyślałam żeby już martwić się brakiem ruchów🤷‍♀️15 tydzień, lekarz mówił że tak naprawdę mogę poczuć dopiero koło 21 i to też jest normalne, więc go słucham
Chyba im dalej w las tym mam w sobie ciut więcej luzu 😁szczególnie jeśli chodzi o wyszukiwanie sobie problemów 😁
Ale ja się nie martwię brakiem ruchów :) bo wiem ze to za szybko, poza tym mam trochę tłuszczyku na brzuchu wiec to chyba tez może być później wyczuwalne a już na pewno długo nie będzie widać ze jestem w ciąży 🤣

Co do zamykania drzwi to ja zawsze co przechodzę koło drzwi to patrzę czy są zamknięte 😂 mam jakaś nerwice natręctw 😛 a kiedyś do nas pukała sąsiadka i złapała za klamkę jakby do siebie wchodziła bo nie otworzyłam w ciągu 5 sekund.. musiała się zdziwić ze zamknięte 🤦‍♀️ Ja sobie nie wyobrażam złapać komuś za klamkę 🤦‍♀️
 
No ja zawsze mówię do teściów by zamykali mieszkanie. My czasami wchodzimy i nikt nie reaguje bo każdy siedzi w pokoju...
Ja mieszkam w domu i brama elektryczna, a i tak dom zawsze zamknięty na wszystkie zamki :p
U nas jest domofon i nie da się teoretycznie wejść bo drzwi zawsze są zamknięte wiec zastanawia mnie jak. Ona weszła? W naszej klatce są tacy ludzie że nie otworzą nikomu, nawet jak. Ulotki to nie otwierają a tu w nocy wchodzi kobieta... Wiec mimo tej bramy słusznie ze zamykasz ❤️
 
Ale ja się nie martwię brakiem ruchów :) bo wiem ze to za szybko, poza tym mam trochę tłuszczyku na brzuchu wiec to chyba tez może być później wyczuwalne a już na pewno długo nie będzie widać ze jestem w ciąży 🤣

Co do zamykania drzwi to ja zawsze co przechodzę koło drzwi to patrzę czy są zamknięte 😂 mam jakaś nerwice natręctw 😛 a kiedyś do nas pukała sąsiadka i złapała za klamkę jakby do siebie wchodziła bo nie otworzyłam w ciągu 5 sekund.. musiała się zdziwić ze zamknięte 🤦‍♀️ Ja sobie nie wyobrażam złapać komuś za klamkę 🤦‍♀️

Słuuucham złapała za klamkę?? Jeny, co to za zwyczaje... masakra :o
 
Ale ja się nie martwię brakiem ruchów :) bo wiem ze to za szybko, poza tym mam trochę tłuszczyku na brzuchu wiec to chyba tez może być później wyczuwalne a już na pewno długo nie będzie widać ze jestem w ciąży 🤣

Co do zamykania drzwi to ja zawsze co przechodzę koło drzwi to patrzę czy są zamknięte 😂 mam jakaś nerwice natręctw 😛 a kiedyś do nas pukała sąsiadka i złapała za klamkę jakby do siebie wchodziła bo nie otworzyłam w ciągu 5 sekund.. musiała się zdziwić ze zamknięte 🤦‍♀️ Ja sobie nie wyobrażam złapać komuś za klamkę 🤦‍♀️
No dokładnie!! Mimo że sąsiadka można zawalu dostać jakby weszła Ci do domu... Ja też co nie idę z kuchni do pokoju to patrzę czy drzwi zamknięte🙈
 
Boże jaka akcje mieliśmy z mężem w nocy!! Godzina przed 1 ktoś puka wali do drzwi i ciągnie za klamkę, szarpie. Na klatce ciemno nie widać kto wróć mówię do męża żeby nie otwierał. I tak szarpie i wali 5,10,15 min mąż pytał kto i cisza więc zadzwoniłam na policję ale oczywiście zanim przyjechali to już nikogo nie było bo wyszła z klatki więc odwołałam . Mąż przez okno patrzy że to jakaś kobieta więc pyta co tu chce a ona ze przyjechała na oślep kogoś szuka że tu ktoś mieszka i że znak to kwiaty na klatce.... Później weszła w ogródki i latała z latarka... Rano wychodzimy z domu a tam pod naszymi drzwiami gazetki reklamowe a na nich liście i jakieś gałązki... Nie spałam już prawie do rana, głową mi pęka...
O masakra! Ja też bym do rana nie spała z walącym sercem... Jeszcze mam takie szczęście, że zawsze tego typu rzeczy się dzieją jak nie ma męża w domu w nocy. Oby to była jednorazowa akcja i kobita już nie wróciła.
 
reklama
Ale ja się nie martwię brakiem ruchów :) bo wiem ze to za szybko, poza tym mam trochę tłuszczyku na brzuchu wiec to chyba tez może być później wyczuwalne a już na pewno długo nie będzie widać ze jestem w ciąży 🤣

Co do zamykania drzwi to ja zawsze co przechodzę koło drzwi to patrzę czy są zamknięte 😂 mam jakaś nerwice natręctw 😛 a kiedyś do nas pukała sąsiadka i złapała za klamkę jakby do siebie wchodziła bo nie otworzyłam w ciągu 5 sekund.. musiała się zdziwić ze zamknięte 🤦‍♀️ Ja sobie nie wyobrażam złapać komuś za klamkę 🤦‍♀️
Powiem Ci, że ja też mam sporo tłuszczyku na brzuchu, a i tak już widać (moim zdaniem) ciążę :) dzisiaj 16+6.

Ja mam za to problem, jak mnie ludzie pytają, który to miesiac :p Zazwyczaj mówię, że około czwarty.
 
Do góry