reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej dziewczyny … tez po cichu się witam według ostatniej miesiączki przypada mi termin na początek kwietnia … okres mam mieć mniej więcej dopiero za 4-5 dni a test wyszedł mi już pozytywny 3 dni temu czyli ok 8’dni przed spodziewana miesiączka …także czekam na rozwój wydarzeń 🤭
Wow szybko wyszedł Ci pozytywny test, super !
 
reklama
Hej dziewczyny … tez po cichu się witam według ostatniej miesiączki przypada mi termin na początek kwietnia … okres mam mieć mniej więcej dopiero za 4-5 dni a test wyszedł mi już pozytywny 3 dni temu czyli ok 8’dni przed spodziewana miesiączka …także czekam na rozwój wydarzeń 🤭
O wow ! Szybciutko wyszedł Ci test 😲 musiałaś mieć wcześnie owulacje
Ja powiem dopiero w środę, będzie nasza 9 rocznica ślubu 😊
U mnie prawie prezent na 1 rocznice :p kilka dni później powiedziałam :)
 
Hej dziewczyny … tez po cichu się witam według ostatniej miesiączki przypada mi termin na początek kwietnia … okres mam mieć mniej więcej dopiero za 4-5 dni a test wyszedł mi już pozytywny 3 dni temu czyli ok 8’dni przed spodziewana miesiączka …także czekam na rozwój wydarzeń 🤭

Witamy :) mnie też szybko wyszła beta, ale to przez to, że mam długie cykle.
25 dc miałam plamienie implentacyjne, a 27 dc beta wynosiła 15,3.
Wszystko przy cyklach (zazwyczaj) 41 dni, choć ostatni miał 31 dni :)
 
reklama
Do góry