reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja mam wizytę 29.10, dzisiaj dzwoniłam się umówić na Panoramę i jak usłyszałam że lekarz mnie wcześniej obejrzy to aż zakładałam uszami, bo myślę będzie USG zajrzymy do Człowieków! 😅🤦🏻‍♀️ Także 22.10 mam ekstra wizytę. Ale nie powiem, że się nie stresuję. Też czuję się już zdecydowanie lepiej, siły wróciły, mdłości tylko z glodu, jedyne co to chyba cycki mnie bardziej bolą niż wcześniej 🤔, a i pojawiła się nasza przyjaciółka zgaga 🤮.
Mnie nawet cycki nie bola mdłości całkiem przeszły nawet z głodu mdłości nie mam, także zaczynam się stresować wolę iść wcześniej na wizytę zobaczyć czy jest Wszytsko ok i pewnie kolejna wizyta będzie dopiero za miesiąc. 😐
 
Mnie nawet cycki nie bola mdłości całkiem przeszły nawet z głodu mdłości nie mam, także zaczynam się stresować wolę iść wcześniej na wizytę zobaczyć czy jest Wszytsko ok i pewnie kolejna wizyta będzie dopiero za miesiąc. 😐
Na pewno jest wszystko ok! Mnie jakby cycki przestały teraz boleć to bym się chyba ucieszyła. Wszystkie znajome mówią, że trzeba korzystać z drugiego trymestru bo później pojawia się inne "atrakcje". 😅
 
Dziewczyny weźcie oceńcie bo głupieje, nigdy takiego brzucha nie miałam a czuje jak mnie ciągnie do przodu bardzooo, zastanawiam się czy to już widać ciążę czy to po prostu od jedzenia, nie obrzeram się, taki brzuch też mam z rana. Miałam teraz sesje ślubna zaległą i ledwo mnie mąż dopiął w sukience ślubnej tak mi ten brzuch odstawał. 1 zdj 13+4 a drugie 12+4. Oczywiście jak zjem to mi rośnie jeszcze bardziej...
 

Załączniki

  • IMG_20211019_130714.jpg
    IMG_20211019_130714.jpg
    133,7 KB · Wyświetleń: 105
Dziewczyny weźcie oceńcie bo głupieje, nigdy takiego brzucha nie miałam a czuje jak mnie ciągnie do przodu bardzooo, zastanawiam się czy to już widać ciążę czy to po prostu od jedzenia, nie obrzeram się, taki brzuch też mam z rana. Miałam teraz sesje ślubna zaległą i ledwo mnie mąż dopiął w sukience ślubnej tak mi ten brzuch odstawał. 1 zdj 13+4 a drugie 12+4. Oczywiście jak zjem to mi rośnie jeszcze bardziej...
Ciąża. 😊
 
Dziewczyny weźcie oceńcie bo głupieje, nigdy takiego brzucha nie miałam a czuje jak mnie ciągnie do przodu bardzooo, zastanawiam się czy to już widać ciążę czy to po prostu od jedzenia, nie obrzeram się, taki brzuch też mam z rana. Miałam teraz sesje ślubna zaległą i ledwo mnie mąż dopiął w sukience ślubnej tak mi ten brzuch odstawał. 1 zdj 13+4 a drugie 12+4. Oczywiście jak zjem to mi rośnie jeszcze bardziej...
Piękny ciążowy brzuszek 🥰
 
Widzę że trochę nas z samych świąt będzie, u mnie wg USG 17.04 więc niedziela wielkanocna a wg OM 19.04 czyli tuż po świętach 😅 też wolałabym się wyrobić przed lub po świętach ale się nie przewidzi niestety :D
Mnie tak nastraszyłyście tym brakiem obsługi w szpitalach w czasie Świąt, że się cieszę, że termin aktualnie wychodzi około 2 kwietnia 😅
 
Ja też byłam na łyżeczkowaniu w kwietniu tego roku i zostawiłam ładowarkę w szpitalu i mama moja taka przesądna mówi "jak coś zostawiłaś to jeszcze tam wrócisz"😌 mam nadzieję,że wrócę ale w kwietniu na rozwiązanie ❤️ chociaż na necie też czytałam dużo pozytywnych opinii o raciborskiej i parę o Mysłowicach ale jak już byłam i wiem jak jest w Kato to chyba nie będę ryzykować. Jedyny minus to podobno jak jest cesarka to czekają na skurcze i nie może by tatusia do kangurowania... ja ostatnio miałam cesarkę ale minęło 5 lat więc teoretycznie mogę rodzic naturalnie ....
Ja jestem z Niwki 😊
O widzisz ,to nawet tego nie wiedziałam, porozmawiam z moim dr i dam Ci znać jak to tam wyglada...:) Czy można ewentualnie planowona zrobić cesarkę, nie czekając na poród 😉 ....Tak z ciekawości:) Mi mówił mój odrazu że jak coś się dzieje mam tam jechać, nie do innego szpitala. I raz pojechałam mile mnie zaskoczyli ze faktycznie nie badali, nie gnietli tylko usg długość szyjki zmierzyli mega uspokoili i puścili do domu. Jak podjechałam kiedyś na sor to szanowny lekarz mnie nie przyjął dopóki nie położę się na oddział na 3dni. Szok. Zostawili z krwawieniem i w dupie. Mimo że byłam przejazdem i tłumaczyłam że mam dziecko w domu...... Niwke dobrze znam 😁😁😁😁
 
reklama
W Łodzi chyba niestety nie mamy takiej opcji. Kiedyś na pewno była w Salve bo nawet pamiętam jak kilka lat temu z czystej wtedy ciekawości przeglądałam ich cennik i na bank była cena za CC z różnymi opcjami. Któraś dziewczyna pisała o Niciarnianej ale to chyba o Pro-Familii, która niestety jest zamknięta od kilku lat na głucho a szkoda bo ten krótki czas jak były tam porody organizowane wszyscy znajomi (wówczas nowi) rodzice wspominają cudownie. Także najbliżej chyba Medicover w Warszawie jeśli chce się wykupić cały pakiet. A tak to na miejscu myślę, że trzeba mieć wskazania.

Ja raczej nastawiam się na cesarkę, bo przy bliźniakach to raczej pewne, niemniej czytałam że nie w każdym wypadku z automatu kierują. 🙂 Niemniej chyba nie wyobrażam sobie innej opcji. 😳
Moja znajoma dwójkę dzieci gdzieś prywatnie w Łodzi przez cc rodziła...ja nie zastanawiam się narazie nad tym...
 
Do góry