reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
I super 😁 powiedz czy jeśli jesz coś czego nie można to zamienisz posiłek na to? Czy między posiłkami coś skubniesz? 😁
A skubnę normalnie 🤣 nie da się tak całkiem ogarnąć. Dziś np zgagę mam że szok i między posiłkami pije mleko 🤣... teoretycznie to posiłek biorąc pod uwagę że mleko ogólnie dźwiga cukier 😉. Poruszam się trochę jakieś pranie czy coś i cukier niski 🥰
 
No a jak te starsze panie co któraś przychodzi do lekarza z nudów...ja rozumiem ze starsi ludzie itd. Ale naprawdę szanujmy te ciężarne...ja kiedyś panią z brzuchem zaprosiłam do kolejki przed siebie to właśnie tają starsza pani mi powiedziała a co pani się tu rządzi to jej mowie ze zgodnie z prawem ta pani może wejść pierwsza a jak sie pani nie zna na prawach i obowiązkach pacjenta to niech pani zamknie buzię i cicho czeka...powiedziala wiązankę ze jestem niewychowana i takie tam aż jakiś pan powiedział że on to szanuje i żeby przestała drzej ryja 😂
Zawsze na te ich teksty z wychowaniem odpowiadam "Przykład idzie z gory" po tym już cisza grobowa😆 dziś to byłam taka zła na te baby ze jak jechałam autem to mowie "Nie przepuszcze żadnej baby na pasach" o! Tak się odwdzięczę 😂
 
A skubnę normalnie 🤣 nie da się tak całkiem ogarnąć. Dziś np zgagę mam że szok i między posiłkami pije mleko 🤣... teoretycznie to posiłek biorąc pod uwagę że mleko ogólnie dźwiga cukier 😉. Poruszam się trochę jakieś pranie czy coś i cukier niski 🥰
Uff bo ja właśnie z godzinę po obiedzie potrafię sobie pomarańczke obrać 😁😁
 
O matko dalabym sie pokroic za sernik. Z tym ze ja nie moge za bardzo bo mam alergie na jajka. Ciekawa jestem czy istnieje jakis pieczony sernik bez jajek... pomijajac te na zimno bo za takimi juz nie przepadam. Ale pieczony moglabym zjesc caly na raz. Wrocila mi ochota na slodycze i wczoraj zamowilam 5 kg cukierkow z ukrainy 😂 odkad zona mojego taty (ukrainka) przywiozla mi od siebie na wage rozne cukierki tak oszalalam i szczerze z reka na sercu powiem ze w zyciu w polsce ani w anglii nie jadlam lepszych slodyczy. Nieporownywalny smak. Czekam na swoja przesylke jak na zbawienie.
 
Ja jestem z Warszawy ale tez często wizytuje na Śląsku 😊 także tak kursuje między tymi dwoma miejscami 🙈

Mi termin wypada na 25.04, teoretycznie po świętach ale kto wie co życie zaplanowało 🤣 moze być mały zajączek świąteczny 😅🙈

Co do bólu kręgosłupa potwierdzam, że z okładami to ostrożnie bo ja kiedys grzałam a lekarz powiedział, że zle bo powinnam chłodzić aby łagodzić stan zapalny z czego jest bol. Także tu tak 50/50 się trafi..

Ja wczoraj mialam pierwszy raz wyższy cukier na czczo bo 95.. to dla mnie sporo bo pierwszy raz taki mialam.. dziś bylo 90.. jak tylko nie zjem czegoś przed samym snem to widzę, że mam rano wyższy niż normy.. 😞 a najgorsze ze nie chce mi się jesc przed spaniem ..
 
@Kropka29 czy Tobie w aplikacji pojawiły się te całościowe wyniki pappa? W sensie nie same wartości ale ten pełen opis i ryzyka itd? ..
Ja nadal czekam i nie mam nic poza wartościami z krwi.. i w zasadzie nie wiem czy się dowiem z aplikacji czy lekarz ma napisać czy co.. jak to w tym medicover jest ??
 
A skubnę normalnie 🤣 nie da się tak całkiem ogarnąć. Dziś np zgagę mam że szok i między posiłkami pije mleko 🤣... teoretycznie to posiłek biorąc pod uwagę że mleko ogólnie dźwiga cukier 😉. Poruszam się trochę jakieś pranie czy coś i cukier niski 🥰
Boże jak się cieszę, że Wy też staracie się w tej całej diecie funkcjonować normalnie. Ja po każdym "odstępstwie" mam potworne wyrzuty sumienia... A to tak jak z każdą dieta, nie da się cały czas odmawiać sobie czegoś na co masz ochotę. Plus u nas dochodzi ciąża i różne zachcianki z tym związane. 🙊

Ale mi ochoty na sernik narobiłyście!
 
reklama
O matko dalabym sie pokroic za sernik. Z tym ze ja nie moge za bardzo bo mam alergie na jajka. Ciekawa jestem czy istnieje jakis pieczony sernik bez jajek... pomijajac te na zimno bo za takimi juz nie przepadam. Ale pieczony moglabym zjesc caly na raz. Wrocila mi ochota na slodycze i wczoraj zamowilam 5 kg cukierkow z ukrainy 😂 odkad zona mojego taty (ukrainka) przywiozla mi od siebie na wage rozne cukierki tak oszalalam i szczerze z reka na sercu powiem ze w zyciu w polsce ani w anglii nie jadlam lepszych slodyczy. Nieporownywalny smak. Czekam na swoja przesylke jak na zbawienie.

Oj ja też uwielbiam serniki! Uważam się za degustatorkę 😂 Jak gdzieś idę, to biorę sernik :D Nie lubię takich zbitych "babcinych" - a najlepszy jaki robiłam i bardzo Wam polecam (z jajkami :() to taki: Link do: Sernik baskijski (ale jeszcze lepszy) - Rozkoszny
 
Do góry