reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Więc skoro dwie osoby już tak mówią to będę częściej sobie pozwalać 😁 zazwyczaj podmieniam produkty w tych godzinach co trzeba ale ostatnio np po godzinie po posiłku potrafię zjeść pomarańcze jak jestem głodna i cukier ok. Po moich 4 kromkach chałki smażonej w jajku mam cukier 134. Może wysoki wyższy niż po czymś innym ale dalej w normie 😁 cieszę się że nie tylko ja coś podjem 😁
Ja dziś 1h po serniku (ciiiichooo🤫) cukier 93 😆
 
reklama
Dziewczyny przełożyłam wizytę z soboty na czwartek bo już nie mogę wysiedzieć 🤣😁 chce już zobaczyć mojego dzidziusia zwłaszcza że wszystkie objawy mi przeszły i czuje się rewelacyjnie. I zaczynam się martwić 😒
Ale my jesteśmy głupie nie? Ja też tak miałam teraz znow.jak czuje ruchy i nagle w dniu nie czuje to znów się martwię 😅🤣🤣..... Czy to kiedyś minie?😂
 
Dziewczyny weźcie oceńcie bo głupieje, nigdy takiego brzucha nie miałam a czuje jak mnie ciągnie do przodu bardzooo, zastanawiam się czy to już widać ciążę czy to po prostu od jedzenia, nie obrzeram się, taki brzuch też mam z rana. Miałam teraz sesje ślubna zaległą i ledwo mnie mąż dopiął w sukience ślubnej tak mi ten brzuch odstawał. 1 zdj 13+4 a drugie 12+4. Oczywiście jak zjem to mi rośnie jeszcze bardziej...
Widać widać:) lada dzień Cię wysadzi u mnie w sumie w 15-16 już było nie do ukrycia 😂
 

Załączniki

  • 20211019_133102.jpg
    20211019_133102.jpg
    661,5 KB · Wyświetleń: 77
No tak właśnie jest niby w ciąży poza kolejnością ale weź tu się wychyl to chcą Cię pożreć żywcem [emoji1745]
No a jak te starsze panie co któraś przychodzi do lekarza z nudów...ja rozumiem ze starsi ludzie itd. Ale naprawdę szanujmy te ciężarne...ja kiedyś panią z brzuchem zaprosiłam do kolejki przed siebie to właśnie tają starsza pani mi powiedziała a co pani się tu rządzi to jej mowie ze zgodnie z prawem ta pani może wejść pierwsza a jak sie pani nie zna na prawach i obowiązkach pacjenta to niech pani zamknie buzię i cicho czeka...powiedziala wiązankę ze jestem niewychowana i takie tam aż jakiś pan powiedział że on to szanuje i żeby przestała drzej ryja 😂
 
reklama
Do góry