reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

moja babcia tak skomentowała kuzyna żonę jak straciła ciążę "po co wszystkim odrazu gadal? No to poronila" ale ona ogolnie jest prze baba..jak ja urodziłam martwa córeczkę w 6 mies ciazy zachowywała się właściwie jakby nic się nie stało i już 3 mies po dopytywała kiedy następna ciąża I ze małżeństwo bez dziecka to nie małżeństwo:/ osobiście to jej bym powiedziała najchętniej w kwietniu 😂 alw jak coś w święta się zobaczymy to sama wyczai

Okropieństwo. Aż słów mi brak! :o Widzę, że masz do tego co robi i mówi dystans, podziwiam postawę! Ja nie mam cierpliwości do takich ludzi w ogóle..
 
reklama
Typowy enel med :D mnie naprawdę to dziwi, że oni tam nie mają USG w gabinecie.. to jakby ich podstawowe narzędzie pracy. Ale i tak szybko jest termin na USG! Własnie mam teleporadę w enel medzie w niedzielę i liczę na skierowanie na USG i wszystkie inne badania :)
P.S. a teleporadę mam z lekarzem z Warszawy akurat, R. Nowak, kojarzysz może?
Niee, ja w enel-medzie jestem od niedawna i chodzę do oddziału w Sochaczewie. A pierwszą ciążę prowadziłam w Warszawie w Luxmedzie i bardzo dobrze wspominam, więc zobaczymy jak będzie teraz. :)
 
Okropieństwo. Aż słów mi brak! :o Widzę, że masz do tego co robi i mówi dystans, podziwiam postawę! Ja nie mam cierpliwości do takich ludzi w ogóle..

Mi tesc tez powiedział, ze bocian błądzi u nas, a nie wie jak jest, bo gdyby dowiedział się polska by juz cała wiedziała. Wiec wole zeby tesciowa z mama wiedziały, tymbardziej gdyby cos sie stalo, one jednak by wsparlt a nie dobijaly.
 
Okropieństwo. Aż słów mi brak! :o Widzę, że masz do tego co robi i mówi dystans, podziwiam postawę! Ja nie mam cierpliwości do takich ludzi w ogóle..
lata praktyki w koncu moja babcią jest od urodzenia 😂 inaczej pewnoe musiałabym z nia zerwać kontakt juz jako 7 latka 🤷‍♀️🤭
Ale teściowa nie spotkała się z taką moja cierpliwością i akurat z nia nie mamy kontaktu od 3 lat 💪
 
lata praktyki w koncu moja babcią jest od urodzenia 😂 inaczej pewnoe musiałabym z nia zerwać kontakt juz jako 7 latka 🤷‍♀️🤭
Ale teściowa nie spotkała się z taką moja cierpliwością i akurat z nia nie mamy kontaktu od 3 lat 💪

Ludziom tak łatwo się komentuje bez żadnej refleksji, że to jest straszne.

O matko :D to teściowa musiała faktycznie mocno przegiąć. Bardzo dobrze, że nie dajesz sobie w kaszę dmuchać :)
 
wazny jest przyrost, jeżeli wynik mieści się w widełkach a te są bardzo szerokie na poszczególne tyg , i masz dobry przyrost to jest ok :* pojedynczy wynik nieststy nic nie mówi poza tym ze jest ciąża. Ja tex się martwiłam że za niski, pytalam o to gin i tak mi odpowiedziała
Przyrost był dobry mieszcacy się w widełkach norm z laboratorium 😉 z 48,9 w 48h do 100,6
 
Tak widzę ze piszecie o relacjach w rodzinie.. my jak mówiliśmy 2 lata temu teściom ze chyba zaczniemy myśleć o dziecku to teściu dowalil ze i tak szybko nie zajdę (jaki jasnowidz patrzcie go!) a za to teściowa jak się dowiedziała w maju ze muszę brać zastrzyki z heparyny cała ewentualna ciąże to mi dowalila ze w sumie to po co mi dzieci :) wiec się o mojej ciąży dowie chyba serio jak urodzę 🤪 na szczęście mój mąż ma takie samo zdanie jak ja.
 
reklama
Do góry