reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

U mnie z l4 tez jest spoko przez zastrzyki, a teraz te krwawienia dostałabym od ręki pewnie ale nie chce, mam taka w sumie spoko prace , do tego teraz nowa grupa o którą walczyłam 😂 wiec chce zostać o ile bd mogla :)
 
reklama
Nie, prywatnie. Na NFZ miałam chodzic tez ale czekam czy mi mój lekarz wystawi heparynę na kod C żebym miała za darmo. Jak tak to będę chodzic jednak tylko prywatnie do niego a jak nie to muszę się zapisać tez gdzieś na NFZ dla recepty 🤪
Oooo teraz dostałam R nie wiedziałam że jest coś takiego jak kod C 😱
 
Powiem wam, że jestem w szoku jak niektórzy po pozytywnym teście ciążowym mówią każdemu o szczęściu. Osobiście się tego boje i jak się da to będę się kryć do prenatalnych 😂 żadnej mamie tacie, teściowej siostrze. Nikomu.

A to wszystko dlatego, bo mnie drażni to gadanie za plecami. Typu ojej ale biedna poroniła, albo ojej patrz cieszyli się a tu nic z tego nie wyszło. Nie wiem. Wolę tego uniknąć.
 
Powiem wam, że jestem w szoku jak niektórzy po pozytywnym teście ciążowym mówią każdemu o szczęściu. Osobiście się tego boje i jak się da to będę się kryć do prenatalnych 😂 żadnej mamie tacie, teściowej siostrze. Nikomu.

A to wszystko dlatego, bo mnie drażni to gadanie za plecami. Typu ojej ale biedna poroniła, albo ojej patrz cieszyli się a tu nic z tego nie wyszło. Nie wiem. Wolę tego uniknąć.
moja babcia tak skomentowała kuzyna żonę jak straciła ciążę "po co wszystkim odrazu gadal? No to poronila" ale ona ogolnie jest prze baba..jak ja urodziłam martwa córeczkę w 6 mies ciazy zachowywała się właściwie jakby nic się nie stało i już 3 mies po dopytywała kiedy następna ciąża I ze małżeństwo bez dziecka to nie małżeństwo:/ osobiście to jej bym powiedziała najchętniej w kwietniu 😂 alw jak coś w święta się zobaczymy to sama wyczai
 
Powiem wam, że jestem w szoku jak niektórzy po pozytywnym teście ciążowym mówią każdemu o szczęściu. Osobiście się tego boje i jak się da to będę się kryć do prenatalnych 😂 żadnej mamie tacie, teściowej siostrze. Nikomu.

A to wszystko dlatego, bo mnie drażni to gadanie za plecami. Typu ojej ale biedna poroniła, albo ojej patrz cieszyli się a tu nic z tego nie wyszło. Nie wiem. Wolę tego uniknąć.

Ja sie nie dziwie, jesli nie maja zlych przeżyć to czemu nie. 😊 kazdego indywidualna sprawa kiedy komu powie.
 
moja babcia tak skomentowała kuzyna żonę jak straciła ciążę "po co wszystkim odrazu gadal? No to poronila" ale ona ogolnie jest prze baba..jak ja urodziłam martwa córeczkę w 6 mies ciazy zachowywała się właściwie jakby nic się nie stało i już 3 mies po dopytywała kiedy następna ciąża I ze małżeństwo bez dziecka to nie małżeństwo:/ osobiście to jej bym powiedziała najchętniej w kwietniu 😂 alw jak coś w święta się zobaczymy to sama wyczai



Ale szczyt chamstwa, aby tak mowic. Cieszyli sie i mogli nawet to w gazetach oglosic,.ich sprawa.
 
Ale szczyt chamstwa, aby tak mowic. Cieszyli sie i mogli nawet to w gazetach oglosic,.ich sprawa.
no ona do najprzyjemniejszych nie należy, zawsze każdemu jedzie nawet w innych sprawach np ze ktos przybrał ciałka itd , coz taki typ, ale u mnie jest przegrana za takie teksty wtedy i dlatego rzadko ja odwiedzam
 
reklama
Do góry