reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

U mnie wie mąż no i mama ale jej powiedziałam tylko ze względu na to ze z młodym mi pomaga bo krwawie I nie chce za nim biegac u nich na ogrodzie, ale zaznaczyłam ze ma nikomu nie mówić bo w sumie to beta szaleje , serduszka jeszcze nie ma więc nic nie wiadomo
 
reklama
Ja już po porannej wizycie u psychiatry. Zapisałam się do niego w czerwcu jak najbardziej psychicznie mnie zajeżdżali w pracy, opowiedziałam jej o ciąży i o beznadziejnej przełożonej i dała mi L4 do 30.08. :D Powiedziała, że ją myszy zjedzą jak ciężarnej odmówi i żebym sobie odpoczęła. :)
Teraz lecę do ginekologa na 12.40, dzisiaj 5+4, więc raczej nic nie zobaczy, ale chociaż się dowiem czy wszystko jest tam, gdzie powinno i czy ciąża wygląda na swój wiek. :)

Super, że nie robiła żadnych problemów :) to teraz odpoczywaj i zapomnij o pracy. I trzymam kciuki za wizytę, to już za 15 minut! Daj znać po :)
 
Nie, prywatnie. Na NFZ miałam chodzic tez ale czekam czy mi mój lekarz wystawi heparynę na kod C żebym miała za darmo. Jak tak to będę chodzic jednak tylko prywatnie do niego a jak nie to muszę się zapisać tez gdzieś na NFZ dla recepty 🤪
ja tak robiłam, bo różnica kolosalna 🙈 przynajmniej 3 lata temu taka była, więc tym razem też tak zrobię 😂
 
Myśle ze do końca września 😊 akurat 1.10 wypada w piątek, mój gine przyjmuje w środy i piątki i miałabym 13t0d równiutko to akurat zrobiłby mi usg prenatalne i dał L4 😀
Ja już też jestem zapisana na USG prenatalne :)
Mój lekarz wysyła wszystkie babeczki do jednego specjalisty w mieście i polecił mi już wczoraj się zapisać, bo może nie być terminów. Jestem zapisana na 25 września :)
 
Super, że nie robiła żadnych problemów :) to teraz odpoczywaj i zapomnij o pracy. I trzymam kciuki za wizytę, to już za 15 minut! Daj znać po :)
Doktor na enel-med nie miał nawet usg w gabinecie. Zlecił tylko USG (pierwszy wolny termin 23.08), żebym betę zrobiła i przepisał mi leki na podtrzymanie po poronieniu.
No i powiedział, że na następnej wizycie 30.08 jak wszystko będzie ok to da mi już L4 ciążowe. ☺
 
Doktor na enel-med nie miał nawet usg w gabinecie. Zlecił tylko USG (pierwszy wolny termin 23.08), żebym betę zrobiła i przepisał mi leki na podtrzymanie po poronieniu.
No i powiedział, że na następnej wizycie 30.08 jak wszystko będzie ok to da mi już L4 ciążowe. ☺

Typowy enel med :D mnie naprawdę to dziwi, że oni tam nie mają USG w gabinecie.. to jakby ich podstawowe narzędzie pracy. Ale i tak szybko jest termin na USG! Własnie mam teleporadę w enel medzie w niedzielę i liczę na skierowanie na USG i wszystkie inne badania :)
P.S. a teleporadę mam z lekarzem z Warszawy akurat, R. Nowak, kojarzysz może?
 
Laski ja jestem taka sama..od rana chodziłam ryczalam jak bobr ze syf w domu a ja sily nie mam 😂🤦‍♀️ moj sie zlitowal umyl lazienke i poprasowal przed praca , mi przeszlo to ogarnelam resztę i kończę obiad ale dramat byl straszny łzy mi jak grochy lecialy🤦‍♀️🤦‍♀️😂

Tez jestem przerażona powrotem do pracy , urlop kończy mi się jutro, grafik juz dostalam na szczęście taki spoko ale teraz mamy dw tyg organizacyjne , przemeblowania w salach itd bd musiala ściemniać ile się da bo mówić nic nie chce przynajmniej do 12tc..zresztą ja to bym w ogole do końca wolała nie mówić 😂🙈 bo pamiętam te spojrzenia politowania jak straciłam pierwsza ciążę w 26tc..nie bylam w stanie tam wrocic pozniej.. wiec bd pracowac dopóki się nie zczają😂
Ja po tych swoich stratach stwierdziłam że jeśli lekarz da mi zwolnienie od 24 sierpnia to będzie 7 tydzien to idę. Jestem rano wyczerpana. Mam takie huśtawki nastrojów...nie mogę się skupić a mam taka robotę ze mogę coś odwalić i będą potem jaja. Będę go błaga na kolanach w ostatnich dwóch ciążach pracowałam do 13 tygodnia...teraz nie zamierzam...muszę się kluc w pracy potem jakoś boli mnie głowa.
 
Ja po tych swoich stratach stwierdziłam że jeśli lekarz da mi zwolnienie od 24 sierpnia to będzie 7 tydzien to idę. Jestem rano wyczerpana. Mam takie huśtawki nastrojów...nie mogę się skupić a mam taka robotę ze mogę coś odwalić i będą potem jaja. Będę go błaga na kolanach w ostatnich dwóch ciążach pracowałam do 13 tygodnia...teraz nie zamierzam...muszę się kluc w pracy potem jakoś boli mnie głowa.

Mi sie wydaje, ze prywatnie u lekarza latwiej o l4 nie wiem jak na nfz. Moja mowila ze jak bede chciala noge dostać i odrazu n wizycie l4 a jak nie to na nastepnej.
 
reklama
Ja po tych swoich stratach stwierdziłam że jeśli lekarz da mi zwolnienie od 24 sierpnia to będzie 7 tydzien to idę. Jestem rano wyczerpana. Mam takie huśtawki nastrojów...nie mogę się skupić a mam taka robotę ze mogę coś odwalić i będą potem jaja. Będę go błaga na kolanach w ostatnich dwóch ciążach pracowałam do 13 tygodnia...teraz nie zamierzam...muszę się kluc w pracy potem jakoś boli mnie głowa.
a nie wolisz zastrzyków wieczorem? Ja robiłam zawsze o 18 :) tak właśnie bylo mi wygodniej, nie kolorowały z pracą albo rano zawsze takie zamieszanie i inne leki to tak mi praktyczniej bylo
 
Do góry