reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ale super💪korzystajcie póki możecie 😁 ja byłam na jubileuszu firmy to do 2 rano tańczyłam a o 5 wrocilam do domu. To był początek 3miesiaca, to było łatwiej, za miesiąc mam drugą imprezę firmową ale nie wiem czy pójdę... To będzie 5 miesiąc, duży brzuch, nie wiem jak się ubiorę... Koleżanki się wylaszczą a ja... No zobaczymy... A u Ciebie brzuszek już widać? Jak się ubierasz na wesele? Można wiedzieć?
No ja się przestawiłam i spać chodze koło 19-20 a tu do 1 w nocy aż dałam radę 😅 Teraz początek 4 miesiąca a wesele wypada pod koniec wiec tez jestem ciekawa jak mój organizm to ogarnie. Oj tak, brzuszek jak na 13 tydzień mam dość widoczny ale to podobno jak twierdzą moje ciotki dlatego, ze jestem wąska w biodrach 😅😅
Ja miałam wczoraj taką sukienkę
59BBFC2D-75F3-445B-964A-73E8E345AEC7.jpeg
 
Kurde a mnie tak kusi wejść na strych i znieść karton z pamiątkowymi rzeczami po córce... Ale się powstrzymuje... Ale teraz kusi mnie jeszcze bardziej. Dziś zaczynam 13 tydzień❤️❤️ale jestem szczęśliwa, że 1trymestr za mną ❤️❤️❤️
Ostatnio tj w ostatniej ciąży 😊 teraz jeszcze nic nie kupiłam bo nie mogę uwierzyć że chłopak 🙉

Ja lubilam w Pepco córce kupować, nieraz trafiło się coś co po praniu się już nie nadawało ale większość ciuchów do przedszkola idealne. Teraz już pannica to ona z Pepco już nie chce...🙈
W pepco też lubię tylko trzeba brać rozmiar większe.
 
Nie kochaliśmy się z mężem a heparyny też nie biorę. Delikatnie boli mnie podbrzusze z lewej strony może nawet nie boli ale czuję takie cmienie. Zaczekam z godzinę i napisze do mojego lekarza. Teraz nie chce do niego pisać bo sama nie wiem czy to jednorazowo czy będzie trwało dłużej. Najwyżej zapisze się też na jutro do niego na wizytę bo tydzień do następnej będę się stresować
U mnie dziś to samo :/ co za pech.... ja miałam spokój już miesiąc. Bo tak co chwilę miałam ten sluz brunatny i za każdym razem panika i lekarz. Zawsze ok, mówił że taka uroda myślę że teraz podobnie będzie bo dzidzia puka :). Wizytę mam w czwartek....biore heparyne, mam nadżerkę... Więc może to powód....:(
 
Dzwoniłam do lekarza, kazał się uspokoić bo przyczyn może być dużo i obserwować bo narazie to delikatne plamienie nie brudzenie czy krwawienie. Gdyby było krwawienie to mam jechać do szpitala. Jutro mam zadzwonić i przyjść na wizytę. Ja mam złe przeczucia bo te nitki są już bardziej czerwone niż różowe... Siedzę i ryczę
 
U mnie dziś to samo :/ co za pech.... ja miałam spokój już miesiąc. Bo tak co chwilę miałam ten sluz brunatny i za każdym razem panika i lekarz. Zawsze ok, mówił że taka uroda myślę że teraz podobnie będzie bo dzidzia puka :). Wizytę mam w czwartek....biore heparyne, mam nadżerkę... Więc może to powód....:(
Z córka miałam nadżerkę i do 5.miesiaca miałam takie plamienia ale tutaj jest czysto i nagle od rana o co raz ciemniejsze te nitki. Strasznie się boję
 
U mnie dziś to samo :/ co za pech.... ja miałam spokój już miesiąc. Bo tak co chwilę miałam ten sluz brunatny i za każdym razem panika i lekarz. Zawsze ok, mówił że taka uroda myślę że teraz podobnie będzie bo dzidzia puka :). Wizytę mam w czwartek....biore heparyne, mam nadżerkę... Więc może to powód....:(
Trzymaj się kochana ❤️
 
No ja się przestawiłam i spać chodze koło 19-20 a tu do 1 w nocy aż dałam radę 😅 Teraz początek 4 miesiąca a wesele wypada pod koniec wiec tez jestem ciekawa jak mój organizm to ogarnie. Oj tak, brzuszek jak na 13 tydzień mam dość widoczny ale to podobno jak twierdzą moje ciotki dlatego, ze jestem wąska w biodrach 😅😅
Ja miałam wczoraj taką sukienkę
Zobacz załącznik 1327526
Woow piękna kobieta, w pięknej sukience woow woow woow super🤩a brzuszek-nie taki widoczny🙂
 
reklama
Do góry