reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dzień dobry dziewczyny 😍
My po 18stce 😁 Pojadlam i potanczylam ale koło 12 w nocy już mocno zaczęły doskwierać mi plecy.. Niestety brzuszek tez lekko dawał znać o sobie wiec o 1 zawinęliśmy się do domu. Za dwa tygodnie wesele znajomych.. Zobaczymy co to będzie 🤷🏻‍♀️😅
 
Body kopertowe polecam jak najbardziej na początek dla mam, które będą miały pierwsze dzieciątko 😉
Super są te bodziaki z H&M ale tak jak któraś z Was wspomniała nie opyla się kupować nowych na kilka razy. Ja w poprzedniej ciąży mnóstwo takich ubranek kupiłam za grosze na vinted. Ostrzegam -wciąga 😀😀
 
Mam ten sam problem. Widziałam ostatnio ładne ciuszki, ale jak przychodzi co do czego to zastanawiam się jaka mniej więcej będzie pogoda kiedy dziecko miałoby to nosić i się gubię, bo nie wiem jak szybko taki maluch rośnie, czego ile potrzebuje i w jakie warstwy trzeba go ubierać 😂
Witam w klubie, ja tez się zastanawiam w tych kwestiach i zachodzę w głowę 😅 Na szczęście moja przyjaciółka urodziła synka który będzie po roku po moim wiec obiecała, we wszystkim mi pomoc 😅
 
Nie kochaliśmy się z mężem a heparyny też nie biorę. Delikatnie boli mnie podbrzusze z lewej strony może nawet nie boli ale czuję takie cmienie. Zaczekam z godzinę i napisze do mojego lekarza. Teraz nie chce do niego pisać bo sama nie wiem czy to jednorazowo czy będzie trwało dłużej. Najwyżej zapisze się też na jutro do niego na wizytę bo tydzień do następnej będę się stresować
Tak zrob napisz do lekarza a juro idz ba wizytę bedziesz spokojniejsza a pewnie to nic takiego...
 
Body kopertowe polecam jak najbardziej na początek dla mam, które będą miały pierwsze dzieciątko 😉
Super są te bodziaki z H&M ale tak jak któraś z Was wspomniała nie opyla się kupować nowych na kilka razy. Ja w poprzedniej ciąży mnóstwo takich ubranek kupiłam za grosze na vinted. Ostrzegam -wciąga 😀😀
Tak Wam zazdroszczę bo ja Vinted kompletnie nie ogarniam 🤦🏻‍♀️ ta aplikacja przewyższa moje ogarnianie telefonu 😂.. Muszę spojrzeć, może na kompie będzie mi łatwiej coś znaleść bo słyszałam ze można tam ekstra perełki złapać dla dzieci 😍
 
Dzień dobry dziewczyny 😍
My po 18stce 😁 Pojadlam i potanczylam ale koło 12 w nocy już mocno zaczęły doskwierać mi plecy.. Niestety brzuszek tez lekko dawał znać o sobie wiec o 1 zawinęliśmy się do domu. Za dwa tygodnie wesele znajomych.. Zobaczymy co to będzie 🤷🏻‍♀️😅
Ale super💪korzystajcie póki możecie 😁 ja byłam na jubileuszu firmy to do 2 rano tańczyłam a o 5 wrocilam do domu. To był początek 3miesiaca, to było łatwiej, za miesiąc mam drugą imprezę firmową ale nie wiem czy pójdę... To będzie 5 miesiąc, duży brzuch, nie wiem jak się ubiorę... Koleżanki się wylaszczą a ja... No zobaczymy... A u Ciebie brzuszek już widać? Jak się ubierasz na wesele? Można wiedzieć?
 
reklama
Body kopertowe polecam jak najbardziej na początek dla mam, które będą miały pierwsze dzieciątko 😉
Super są te bodziaki z H&M ale tak jak któraś z Was wspomniała nie opyla się kupować nowych na kilka razy. Ja w poprzedniej ciąży mnóstwo takich ubranek kupiłam za grosze na vinted. Ostrzegam -wciąga 😀😀
Kurde mam aplikację a nie używałam nigdy. To są rzeczy używane rozumiem? Przejechałas się kiedyś, że dostałaś jakiś dramat?
 
Do góry