reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dobrej niedzieli, dziewczyny! Dobrego samopoczucia 😊 Za mną ciężka noc... Kilka razy wstawałam, nie mogłam się ułożyć, mimo że mam poduchę ciążową. Tak mnie bolał o dziwo piersiowy odcinek kręgosłupa, że hej😔 Chyba w końcu trzeba się wybrać do fizjoterapeuty, ogarnąć jakieś wskazane ćwiczenia, bo coś okropnego 🤦 Rozumiem Was z tymi lekami, bo u mnie też codziennie cały arsenał...... Z zastrzykami też miałam problem i na początku mąż mi robił, a później nawet chodziłam do przychodni, kiedy była taka możliwość i pielęgniarki mi robiły. Zawsze to inaczej, gdy ktoś cię kłuje, niż samemu. Ale w weekendy musiałam robić sama i doszłam do takiej wprawy, że teraz już dalej sama robię na co dzień. Ale też się zastanawiam, jak to będzie później z dużym brzuchem. Najwyżej wrócę do przychodni 🤷
Też się zastanawiam coraz bardziej nad fizjoterapeutą, bo mnie wykończy to gniecenie w plecach.. jak się schylę to nie mogę się wyprostować :/ ostatnio już przestało mnie bolec to poszłam z psem na spacer 1h i ledwo do domu wróciłam i od tego dnia boli na nowo🙈
 
Jeśli chodzi o ubranka to ja wielka paczkę dostałam od koleżanki 🤩 ale sama kupiłam w pepco kilka bodziakow na rozmiar 62, wole podwinać rękawek a będzie na dłużej :) teraz tylko czekamy czy synek czy córka będzie bo wszystko mam po chłopcu, takie bardziej uniseksy mi dała ale jak będzie dziewczynka to muszę kupić ze dwa łaszki w kwiatuszki 🤪
 
Też ostatnio kupiłam dużą pakę ubrań 56-62 dużo dostałam trochę nowych kupiłam to później sprzedałam jeszcze swoje. Te małe rozmiary to na chwilę.
 
Dziewczyny jestem wystraszona, załamana! Byłam w ubikacji i na papierze mam różowe nitki krwi! Byłam dwa razy w ubikacji i cały czas to samo... Boję się że coś się dzieje, nie wiem co robić
 
Ja właśnie mam problem to moje pierwsze dziecko i kompletnie nie wiem jaki rozmiar i jakie ubrania kupować na sam początek 😔😔😔 ale liczę że wy pomożecie w razie potrzeby 😁
Ja w pierwszej ciąży nakupilam rozmiar 56...urodził się 58 cm...czapeczki starczyły na czubek głowy...praktycznie jak wróciliśmy do domu to już 62 ubieraliśmy...body kopertowe i pajace u nas królowały, bo on wrześniowy był...dobrze ze koleżanka mi powiedziała, że jak na usg wychodzi ze ma już ponad 3 kg to żeby nie kupować tych pieluch 1 tylko wejść na 2...w szpitalu miałam 1 i żałowałam bo ciągle się przelewał...mąż dowiózł 2 i było ok. Ale to zależy jak duże dziecko się urodzi...Każdy ma pewnie swoje rady i pomysły i u każdego sprawdzało się co innego. Tantum rosa do szpitala koniecznie szczególnie po naturalnym i nacięciu ale do rozrobienia w atomizerze i do psikania tam na dole. Dla dziecka na pewno wzięłabym jakieś dwa cienkie różki...bo na oddziale było tyle porodów ze nie mieli na zmianę i jak się przesikal to leżał w moim ręczniku kąpielowym na szczęście był nieużywany bo miałam dwa...
 
Dziewczyny jestem wystraszona, załamana! Byłam w ubikacji i na papierze mam różowe nitki krwi! Byłam dwa razy w ubikacji i cały czas to samo... Boję się że coś się dzieje, nie wiem co robić
Może po stosunku, a jak nie to jak bierzesz heparyne to też się czasem podobno zdarza ze jakieś naczynko pęknie...kurcze jak ja nienawidzę jak cis sie dzieje w niedzielę...
 
Jeśli chodzi o ubranka to ja wielka paczkę dostałam od koleżanki 🤩 ale sama kupiłam w pepco kilka bodziakow na rozmiar 62, wole podwinać rękawek a będzie na dłużej :) teraz tylko czekamy czy synek czy córka będzie bo wszystko mam po chłopcu, takie bardziej uniseksy mi dała ale jak będzie dziewczynka to muszę kupić ze dwa łaszki w kwiatuszki 🤪
Ja uważam że te rzeczy z pepco nie są takie złe...szczególnie że ba rozmiar 56 i 62 to szybko się zmienia rozmiary
 
Ja właśnie mam problem to moje pierwsze dziecko i kompletnie nie wiem jaki rozmiar i jakie ubrania kupować na sam początek 😔😔😔 ale liczę że wy pomożecie w razie potrzeby 😁
Mam ten sam problem. Widziałam ostatnio ładne ciuszki, ale jak przychodzi co do czego to zastanawiam się jaka mniej więcej będzie pogoda kiedy dziecko miałoby to nosić i się gubię, bo nie wiem jak szybko taki maluch rośnie, czego ile potrzebuje i w jakie warstwy trzeba go ubierać 😂
 
reklama
Może po stosunku, a jak nie to jak bierzesz heparyne to też się czasem podobno zdarza ze jakieś naczynko pęknie...kurcze jak ja nienawidzę jak cis sie dzieje w niedzielę...
Nie kochaliśmy się z mężem a heparyny też nie biorę. Delikatnie boli mnie podbrzusze z lewej strony może nawet nie boli ale czuję takie cmienie. Zaczekam z godzinę i napisze do mojego lekarza. Teraz nie chce do niego pisać bo sama nie wiem czy to jednorazowo czy będzie trwało dłużej. Najwyżej zapisze się też na jutro do niego na wizytę bo tydzień do następnej będę się stresować
 
Do góry