reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Według kalendarzyka mi wypada 5 tydzień beta 100,6 z wczoraj i strasznie się stresuje czy dzisiaj lekarz coś zobaczy... Idę tak wcześnie bo potrzebuje kartki do pracy że nie mogę pracować w nocy. Dodam że od 3 dni pobolewa brzuch jak na okres czytalam że to normalne?
wazny jest przyrost, jeżeli wynik mieści się w widełkach a te są bardzo szerokie na poszczególne tyg , i masz dobry przyrost to jest ok :* pojedynczy wynik nieststy nic nie mówi poza tym ze jest ciąża. Ja tex się martwiłam że za niski, pytalam o to gin i tak mi odpowiedziała
 
reklama
Laski ja jestem taka sama..od rana chodziłam ryczalam jak bobr ze syf w domu a ja sily nie mam 😂🤦‍♀️ moj sie zlitowal umyl lazienke i poprasowal przed praca , mi przeszlo to ogarnelam resztę i kończę obiad ale dramat byl straszny łzy mi jak grochy lecialy🤦‍♀️🤦‍♀️😂

Tez jestem przerażona powrotem do pracy , urlop kończy mi się jutro, grafik juz dostalam na szczęście taki spoko ale teraz mamy dw tyg organizacyjne , przemeblowania w salach itd bd musiala ściemniać ile się da bo mówić nic nie chce przynajmniej do 12tc..zresztą ja to bym w ogole do końca wolała nie mówić 😂🙈 bo pamiętam te spojrzenia politowania jak straciłam pierwsza ciążę w 26tc..nie bylam w stanie tam wrocic pozniej.. wiec bd pracowac dopóki się nie zczają😂

Bardzo współczuję 🤗😚
 
Dziewczyny. Udało mi się zapisać do gina ale termin strasznie odległy dopiero bym miała pierwsze USG w 7+5.... Co myślicie?

Ja też idę mniej więcej w takim czasie i tez nie wiem jak wytrzymam tyle czasu :D
muszę się jakoś wcześniej wcisnąć na USG w enel medzie.

Stwierdziłam, że jednak nie będę cwaniakować i idę dziś na betę.. :)
 
Ja już po porannej wizycie u psychiatry. Zapisałam się do niego w czerwcu jak najbardziej psychicznie mnie zajeżdżali w pracy, opowiedziałam jej o ciąży i o beznadziejnej przełożonej i dała mi L4 do 30.08. :D Powiedziała, że ją myszy zjedzą jak ciężarnej odmówi i żebym sobie odpoczęła. :)
Teraz lecę do ginekologa na 12.40, dzisiaj 5+4, więc raczej nic nie zobaczy, ale chociaż się dowiem czy wszystko jest tam, gdzie powinno i czy ciąża wygląda na swój wiek. :)
 
reklama
Do góry