reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny ja z kolei mam pytanie o ciuszki ciążowe. Gdzie można w ogóle kupić?
Narazie się zaopatrzyłam w legginsy z lidla (o których się dowiedziałam z forum ❤️) i legginsy z h&m mama. Nie bardzo wiem w jakich innych sklepach można ewentualnie czegoś poszukać?
Ja tylko kupuje w h&m ciuchy ciążowe, tzn bardziej mówię tu o spodniach bo myślę że górna garderoba to gdziekolwiek.
 
reklama
A ja się chciałam zapytać co myślicie o detektorze tętna ? Czy któraś z Was już go ma albo używała w poprzednich ciążach?
Mam z poprzedniej ciąży. Kupiony tylko dlatego, że w czasach korony mąż nie mógł że mną pójść na żadną wizytę a chciał koniecznie posłuchać serduszka 😉
Szczerze? Żadna to rewelacja.
Leży gdzieś zagrzebany w szafie i nawet nie mam zamiaru teraz go szukac
 
Mam z poprzedniej ciąży. Kupiony tylko dlatego, że w czasach korony mąż nie mógł że mną pójść na żadną wizytę a chciał koniecznie posłuchać serduszka 😉
Szczerze? Żadna to rewelacja.
Leży gdzieś zagrzebany w szafie i nawet nie mam zamiaru teraz go szukac
A nie miałaś tak czasem, że np. Nie mogłaś znaleźć tętna? Ja właśnie tego się obawiałam że bym świrowała za bardzo. U nas lekarz teraz nagrywa wszysylo łącznie z biciem serduszka więc odsłuchiwaliśmy w domu wszyscy 😀
 
A nie miałaś tak czasem, że np. Nie mogłaś znaleźć tętna? Ja właśnie tego się obawiałam że bym świrowała za bardzo. U nas lekarz teraz nagrywa wszysylo łącznie z biciem serduszka więc odsłuchiwaliśmy w domu wszyscy 😀
Na początku miałam problem żeby wyłapać a później to już dosłownie kilka sekund.
Jak zaczęłam czuć ruchy uznałam ten sprzęt za zbędny 😉
 
Po takiej Wielkiej dawce nie miałaś problemów z szybko bijącym sercem?
Ja po euthyrox 50 po miesiącu myślałam że serce mi wyskoczy i musiałam zmniejszyć dawkę bo miałam uczucie że zaraz mi serce wyskoczy 😐

Powiem Ci, że ja te tabletki biorę, bo mi każą. Nie czuję żadnej różnicy z nimi i bez nich. Niby stwierdzili mi Haschimoto, ale dla mnie to jedna wielka bujda, a przynajmniej w moim wypadku. Przed ciążą nie badałam TSH i nie miałam żadnych objawów. Najchętniej to bym zrezygnowała z tabletek, ale TSH ponoć zagraża ciąży, więc już je biorę...
Mam nadzieję, że po ciąży nie będę skazana na Euthyrox.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Będę marudzić. Rodzilam w 2019 roku. Ciąża ryzyka. Krwawienie, skracającą szyjka i nikt mi nie kazał brać acardu i jeszcze robić zastrzyków. W tej ciąży wszystko ok a muszę brać profilaktycznie. Te zastrzyki wprowadzają mnie w depresję. Brzuch to moja strefa bezdotykowa 😑
 
Do góry