reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Witam, gratuluję wszystkim udanych wyników, zdrówka życzę chorowitkom, nic nie podpowiem w tym temacie, bo odpukac chodzę do pracy ale jeszcze nic mnie nie dopadło.
Ostatnio musiałam zawitać w szpitalu u teścia i widziałam w windzie mamuśkę jak z położnictwa z noworodkiem do domu wychodziła, cudny widok🤩🤩🤩 ale z windy jak wyszłam to wpadłam wprost na metalową trumnę z truposzem brrrr aż mnie ciarki przeszły😔 teściu żyje i nienajgorzej się ma ale na mózgi siadło i zrobił się bardzo niedobry, m nadzieję że mu przejdzie... Choć trochę...
Ja dziś ogromne porządki w domu , bo przez cały tydzień nie sprzątałam i chata mega zapuszczona, jeszcze że 2 godziny pracy przede mną. Dziecko w kinie, więc szybciej leci. Jutro zaczynam drugi trymestr i bardzo się z tego cieszę. Tyle u mnie. Wieczorkiem podczytam co dopiszecie bardzo się skręciłam w forum i Wasze opowieści 🤩
 
reklama
Jak tak czytam Wasze posty, to ja chyba jako jedyna mam euthyrox 88...
A na początku ciąży miałam TSH 4,010, po miesiącu TSH jakoś 0,5. Kazali mi nadal zażywać w takiej dawce.
No i kazano mi 30, 45 minut wstrzymać się ze śniadaniem, a tabletki ciążowe brać min. 4h po euthyroxie.
Po takiej Wielkiej dawce nie miałaś problemów z szybko bijącym sercem?
Ja po euthyrox 50 po miesiącu myślałam że serce mi wyskoczy i musiałam zmniejszyć dawkę bo miałam uczucie że zaraz mi serce wyskoczy 😐
 
Do góry