reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny ja z kolei mam pytanie o ciuszki ciążowe. Gdzie można w ogóle kupić?
Narazie się zaopatrzyłam w legginsy z lidla (o których się dowiedziałam z forum ❤️) i legginsy z h&m mama. Nie bardzo wiem w jakich innych sklepach można ewentualnie czegoś poszukać?
Ja ostatnio zamawiałam na Zalando Lounge, była akurat moda ciążowa i wzięłam spodnie Dorothy Perkins Maternity, ale S'ka okazała się ogromna i odesłałam. Ja zamierzam chodzić w leginsach i dresach, które sie kończą pod brzuchem +koszulki/bluzy. W pierwszej ciąży kupiłam zwykłe dresy w Nike, tyle że 2 rozmiary większe i na spokojnie w nie wchodziłam do końca ciąży. Na szczęście nie chodzę do pracy, więc nie muszę wyglądać elegancko na codzień, a na święta czy jakieś wyjście mam sukienki. 😊
 
No moja się trochę pospieszyła bo miała 16 lat jak mnie urodziła 😱😅 Ja mam teraz 26 i śmieje się, ze w jej wieku miałam już 10 lat 😱 Myśl, ze zostanie babcią w tak młodym wieku trochę ja stresuje bo całkiem świetnie się trzyma jak na swoje lata ale powtarzam jej, ze trzeba się było tak nie spieszyć 😅😅
😱piszesz tak jakby w tym wieku miała się rozpaść...Oj młodzieży, kiedyś będziecie mieć nasze lata🤣🤣🤣
 
No moja się trochę pospieszyła bo miała 16 lat jak mnie urodziła 😱😅 Ja mam teraz 26 i śmieje się, ze w jej wieku miałam już 10 lat 😱 Myśl, ze zostanie babcią w tak młodym wieku trochę ja stresuje bo całkiem świetnie się trzyma jak na swoje lata ale powtarzam jej, ze trzeba się było tak nie spieszyć 😅😅
Moja mama jak została babcią miała 43 lata. Mama żałuję że tata już na emeryturze a ona jeszcze nie...mowi ze ona hy mogła w domu siedzieć z dzieckiem a dziadrk mógłby sobie chodzić do pracy bo on tak lubi się z ludźmi kontaktować 🤪
 
Będzie superową młodą babcią, dużo energii przynajmniej będzie mogła wnukom poświęcić 😄
Cały czasy twierdzi, ze Ona jest jeszcze aktywna zawodowo wiec o wypadach na weekendy możemy z partnerem pomarzyć 😅 Ale po tajemnie widzę jak wysyła koleżanką zdjęcia USG i chwali się wnukiem dlatego cieszę się, ze tylko się ze mną droczy! 😅
😱piszesz tak jakby w tym wieku miała się rozpaść...Oj młodzieży, kiedyś będziecie mieć nasze lata🤣🤣🤣
Ależ absolutnie! Akurat moja mama to żywy dowód na to, ze wiek to tylko liczba ❤️ Bardzo często nieznajomi myślą, ze jesteśmy siostrami 😅
 
Moja mama jak została babcią miała 43 lata. Mama żałuję że tata już na emeryturze a ona jeszcze nie...mowi ze ona hy mogła w domu siedzieć z dzieckiem a dziadrk mógłby sobie chodzić do pracy bo on tak lubi się z ludźmi kontaktować 🤪
Oj to moja przeciwieństwo twojej mamuśki, moja by oszalała w domu - to taka trochę samozwańcza Pani „bizneswoman” 😂 - prowadzi swoją firmę i po za niedzielą, świata nie widzi bez pracy. Zreszta jej partner działa w tej samej branży, no i dzieci czyli mnie i brata ma odchowane dlatego bardzo się cieszę ze spełnia się zawodowo 😃 Dużo zdrówka dla Twoich rodziców ❤️
 
reklama
Do góry