reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja w pierwszej ciąży leczyłam wszystkie zęby. Dentysta powiedział, że próchnica czy kamień bardziej mogą zaszkodzić dziecku niż znieczulenie, bo to wszystko się roznosi po organizmie, dlatego też w zaleceniach dla ciężarnych jest zawsze wizyta u dentysty.
Tak ja od kiedy rozpoczęliśmy starania wyleczyłam wszystkie zęby ale złamanie było wypadkiem losowym i tutaj wpływu nie miałam a ze jestem za granica i tak cud że stomatolog super mówił po angielsku
 
Według kalendarzyka mi wypada 5 tydzień beta 100,6 z wczoraj i strasznie się stresuje czy dzisiaj lekarz coś zobaczy... Idę tak wcześnie bo potrzebuje kartki do pracy że nie mogę pracować w nocy. Dodam że od 3 dni pobolewa brzuch jak na okres czytalam że to normalne?
 
Według kalendarzyka mi wypada 5 tydzień beta 100,6 z wczoraj i strasznie się stresuje czy dzisiaj lekarz coś zobaczy... Idę tak wcześnie bo potrzebuje kartki do pracy że nie mogę pracować w nocy. Dodam że od 3 dni pobolewa brzuch jak na okres czytalam że to normalne?

Niska beta ale nie mi oceniac, najważniejszy jest przyrost zrob sobie. Lekarz 0ewniw nic nie zobaczy przy takiej becie, ale badaniem wyczuje, ze spulchnienie jest, zreszta bete mu pokaz. Mysle, ze bez kłopotu dostaniesz wtedy.
 
reklama
Laski ja jestem taka sama..od rana chodziłam ryczalam jak bobr ze syf w domu a ja sily nie mam 😂🤦‍♀️ moj sie zlitowal umyl lazienke i poprasowal przed praca , mi przeszlo to ogarnelam resztę i kończę obiad ale dramat byl straszny łzy mi jak grochy lecialy🤦‍♀️🤦‍♀️😂

Tez jestem przerażona powrotem do pracy , urlop kończy mi się jutro, grafik juz dostalam na szczęście taki spoko ale teraz mamy dw tyg organizacyjne , przemeblowania w salach itd bd musiala ściemniać ile się da bo mówić nic nie chce przynajmniej do 12tc..zresztą ja to bym w ogole do końca wolała nie mówić 😂🙈 bo pamiętam te spojrzenia politowania jak straciłam pierwsza ciążę w 26tc..nie bylam w stanie tam wrocic pozniej.. wiec bd pracowac dopóki się nie zczają😂
 
Do góry