reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny. Jaki kremik/ oliwkę stosujecie lub zamierzacie stosować na brzuszek? Chciałabym coś bezpiecznego i co chociaż trochę zapobiegnie rozstępom 😉
Ja mam taki póki co i jest fajny :)
 

Załączniki

  • 16343727540763392043067759021510.jpg
    16343727540763392043067759021510.jpg
    806,2 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Witajcie. Mam takie pytanie czy ktoras z was ma moze tak jak ja. Od poczatku tej ciazy mialam silne mdlosci. Aktualnie u mnie 14+2. Mdlosci jako tak minely ale pozostalo mi co bym nie zjadla czuje sie zle. Jest mi nie dobrze taki ni za fajny posmak w buzi mi zostaje po posilkach.
Szczegolnie nie moge niczego z cebula, czosnkiem, szczypiorkiem rzodkiewka, itd. Soki owocowe nie smakuja. Ogolnie malo co. Czy ktoras z was tak miala ? Minelo to was pozniej czy tak caly czas macie ? Pozdrawiam
 
Z tego co piszesz wydaje mi się wszytko robię podobnie 😔 tabletkę biorę ok godz 7 a śniadanie jem po 8, 8.30. Nabiału jem bardzo mało i w ogóle jem mało, jestem na diecie cukrzycowej. Popijam tabletkę woda nie wiem co mogę jeszcze zrobić 😔 zobaczymy co endo powie w poniedziałek
Nie martw się ja mam problem z tarczyca od początku staran jestem na euthyrox i wiem że różnie z nią bywa, ja robię 1h przerwy po zażyciu popijam pół szklanki woda. Będzie dobrze na pewno ❤️😘
 
Bo to sprawa genów... Jeżeli nasze mamy miały, to i nas to czeka i żadne kremy nie pomogą. Ale zawsze nawilżą może skórę 😉
A to też nie zawsze, bo moja mama nie ma ani jednego rozstępu, za to ja po okresie dojrzewania mam mnóstwo na piersiach i udach, a miseczkę mam w rozmiarze B, więc nawet nie za bardzo miało się tam co rozciągać :/
Za to moja ciocia ma cały brzuch w rozstepach po dwóch ciążach, a jej córka która jeszcze przed ciążą miała nadwagę - po ciąży ma ich może kilka.
 
Witajcie. Mam takie pytanie czy ktoras z was ma moze tak jak ja. Od poczatku tej ciazy mialam silne mdlosci. Aktualnie u mnie 14+2. Mdlosci jako tak minely ale pozostalo mi co bym nie zjadla czuje sie zle. Jest mi nie dobrze taki ni za fajny posmak w buzi mi zostaje po posilkach.
Szczegolnie nie moge niczego z cebula, czosnkiem, szczypiorkiem rzodkiewka, itd. Soki owocowe nie smakuja. Ogolnie malo co. Czy ktoras z was tak miala ? Minelo to was pozniej czy tak caly czas macie ? Pozdrawiam
Ja tak mam cały czas po jedzeniu mam mdłości dziwny posmak w buzi, praktycznie nic mi nie smakuje i rewolucję żołądkowe... Nawet woda mi nie smakuje i muszę sobie wykrawać cytrynę bo inaczej się nie da...
 
Ja tak mam cały czas po jedzeniu mam mdłości dziwny posmak w buzi, praktycznie nic mi nie smakuje i rewolucję żołądkowe... Nawet woda mi nie smakuje i muszę sobie wykrawać cytrynę bo inaczej się nie da...
Czyli jednak nie jestem sama. Polozna mowi ze to dobrze brzmi, w sensie ze dziecko jest zdrowe.
To moja druga ciaza. Pierwsza stracilam. I bylo zupelnie inaczej. Mdlosci trwaly 4 tyg i koniec. A teraz? Staram sie jesc wmiare wszystko bo i tak nie jest mi dobrze. Powodzenia
 
reklama
Bo to sprawa genów... Jeżeli nasze mamy miały, to i nas to czeka i żadne kremy nie pomogą. Ale zawsze nawilżą może skórę 😉

Może i tak. Moja mama nie miała rozstępów, ale ciąże nie były duże (3kg). Ja po pierwszej trochę dostałam, ale moje maleństwo ważyło 4200g 😱 i brzuch miałam przeogromnym. Śmiesznie wyglądałam pod koniec ciąży. Byłam szczupła (nawet biust nie urósł za dużo) z wielką piłką. Także skóra na brzuchu nie wytrzymała 😜
 
Do góry