reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

To jeśli czujesz potrzebę to szukaj jeszcze kogoś wcześniej. Ja się zapisałam 6+5 mimo wcześniejszych niepowodzeń bo wiem ze mnie by stresowało ze pójdę i jest pęcherzyk i nic więcej. Ja chce od razu wiedzieć ze wszystko jest Oki

U mnie to juz sukces, w poprzedniej ciazy juz plamilam i jakos w tych dniach dowiedzialam ske, ze pecherzyk bardzo nisko jest przy ujsciu a 2 dni pozniej poronienie. A teraz zero plamien, lekami obstawiona i licze na dobre wiesci we wtorek. A bedzie to 5+5 badz 5+6 serducha moze nie bedzie ale bede spokojniejsza gdy upewnie sie o lokalizacji właściwej.
 
reklama
Ale mnie dziewczyny dzis odrzuciło od miecha, fuuuuuj. Juz odliczam do wtorkowej wizyty, zajarana jestem, jakies optymistyczne na maksa mam nastawienie. Oby wlasnie sie sprawdziło.
Rety a ja nie mogę nic jesc nie mam apetytu...dziś miałam pierwszy raz ten dzień kiedy prawie płakałam że muszę wstać do roboty
 
U mnie to juz sukces, w poprzedniej ciazy juz plamilam i jakos w tych dniach dowiedzialam ske, ze pecherzyk bardzo nisko jest przy ujsciu a 2 dni pozniej poronienie. A teraz zero plamien, lekami obstawiona i licze na dobre wiesci we wtorek. A bedzie to 5+5 badz 5+6 serducha moze nie bedzie ale bede spokojniejsza gdy upewnie sie o lokalizacji właściwej.
Jasne , miałaś taka przykra historie to warto sprawdzić żeby nie wariować 😘 moje ciąże trwały max 5 dni od terminu miesiączki i niepowodzenia były spowodowane brakiem heparyny, teraz biorę leki i nic się nie dzieje może dlatego się nie denerwuje i mogę czekać 😊
 
Jasne , miałaś taka przykra historie to warto sprawdzić żeby nie wariować 😘 moje ciąże trwały max 5 dni od terminu miesiączki i niepowodzenia były spowodowane brakiem heparyny, teraz biorę leki i nic się nie dzieje może dlatego się nie denerwuje i mogę czekać 😊
Pewnie, skoro juz gdzieś to poszło dalej to myske, ze mozesz odetchnąć. Tak naprawdę nie znamy dnia ani godziny, ale od kiedy zobaczylam pozytywne testy mysle tylko pozytywnie. I tak radze kazdej z nas, bo uwazam, ze seria niepowodzeń juz za nami musi byc.
 
Dziewczyny. Udało mi się zapisać do gina ale termin strasznie odległy dopiero bym miała pierwsze USG w 7+5.... Co myślicie?
Ja tez mam podobnie 1 wizyte zaplanowana. Jesli sie dobrze czujesz i nie musisz byc obstawiona leczeniem ze wzgledu na jakies wczesniejsze niepowodzenia to myślę ze to bardzo dobry termin:)
 
ja ostatnio plakalam bo moj narzeczony rano nie pomyslal o mnie i nie kupil pieczywa a widzial ze go nie ma ;) zadzwonilam do niego i powiedzialam ze juz mnie nie kocha bo o mnie nie mysli 🤣🤭
O matko... ja wczoraj tez dramat odstawiłam, bo maz wracal z pracy i poszedl z kolega na piwo, jak wrócił to mu wyzygalam, ze mnie nie kocha, nie dba o mnie, bo nie kupil mi zadnej czekolady... 😶😑
 
reklama
Pewnie, skoro juz gdzieś to poszło dalej to myske, ze mozesz odetchnąć. Tak naprawdę nie znamy dnia ani godziny, ale od kiedy zobaczylam pozytywne testy mysle tylko pozytywnie. I tak radze kazdej z nas, bo uwazam, ze seria niepowodzeń juz za nami musi byc.
lekarz jak rozmawiał ze mna zanim zrobil mi usg spojrzał na karte zobaczyl ze poronienie bylo w 6tyg i powiedzial ze teraz juz jest mniejsza szansa bo juz jakby ten okres poronny minęłam wiec musle ze cos w tym jest. No i na usg powiedzial ze jest swietnie i tego tez Ci zycze dzisiaj o 18 😀
 
Do góry