reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja mam tak samo... Wczoraj zjedlismy pizze na. Mieście bo córka prosiła a ja zjadłam 4 kawałki bo nie dałam już rady się powstrzymać i miałam cukier 112...sprawdzalam co 30 min i nie wywaliło cukru w żadnym momencie. Na posiłek nocny przed wcziraj zjadłam kanapkę z białym chlebem i na czczo miałam cukier 83 a zawsze miałam ponad 90 na ciemnym chlebie...
A no właśnie. Ja przed insulina nocna miałam wrażenie, że im "gorsze" rzeczy zjadłam na noc, tym cukier rano był niższy... 🤷🏻‍♀️
 
Jak jutro będą grzeczni to im powiem 🤣 🤫 to tajemnica
20211013_202248.jpg
 
Hej, ja odebrałam dziś wyniki moczu, TSH i glukozy i siedzę podłamana. Trzy tygodnie temu brałam Murinal na bardzo liczne bakterie w moczu, dzisiaj znowu bakterie w moczu "dość obfite". TSH poszło mi do góry i glukoza też, a wydawało mi się, że nieźle jem. Muszę umówić się do endokrynologa.
:((((((((
Może to blacho za brzmi ale dobrze oddawałaś mocz? Pytam bo sama miałam przekłamanie, dzien po dniu badanie i okazało się że następny wynik był prawidlowy:) tzn dowiedziałam się od teściowej pielegniarki że oprócz wiadomo podmycia przed i pierwszym siurem poza pojemnik ,NIE wolno zatrzymywać cisnienia moczu.. O czym pojęcia nie miałam 😶.... Jeśli chodzi o Tsh i Glukoze polecam Diabetologa z Endokrynolog w jednym :) właściwie Cię poprowadzi i będzie czuwał nad dwoma parametrami :)
 
Czeeeść 🙋‍♀️
Jestem po prenatalnych, wyszły super, nawet w końcu wpuścili gdzieś mojego męża,bo biedny zawsze tylko pod gabinetem. Wzrusz na maxa! Prenatalne wyszły super, pro forma PAPP-A, no ale... Ale dostałam z Brussa bez żadnych widełek, nic totalnie z tego nie rozumiem, lekarza nie ma, nie ma opcji na teleporadę i stwierdziłam, że trzeba to olać do następnej wizyty u mojej gin 🤷 w ogóle tak się stresowałam prenatalnymi, że lekarz nie dał mi żadnych zdjęć a ja nie poprosiłam, jak kretynka✌️ a z takich pozytywów jeszcze wczoraj trochę poczytałam zaległości na wątku i 21:06 równo poczułam pierwsze bąbelki i potem jeszcze kilka razy i dziś ❤️ 13+3, płci nie znam, tylko to mnie teraz męczy, żeby już wiedzieć, że córki nie będzie, non stop mam wrażenie, że będzie syn 😆
Ja też mam złe wyniki moczu. Z córką w ciąży też tak miał a zdrowa się urodziła.
 
Może to blacho za brzmi ale dobrze oddawałaś mocz? Pytam bo sama miałam przekłamanie, dzien po dniu badanie i okazało się że następny wynik był prawidlowy:) tzn dowiedziałam się od teściowej pielegniarki że oprócz wiadomo podmycia przed i pierwszym siurem poza pojemnik ,NIE wolno zatrzymywać cisnienia moczu.. O czym pojęcia nie miałam 😶.... Jeśli chodzi o Tsh i Glukoze polecam Diabetologa z Endokrynolog w jednym :) właściwie Cię poprowadzi i będzie czuwał nad dwoma parametrami :)
O kurczę, nie miałam pojęcia o tym ciśnieniu moczu.. :D jutro zwrócę na to uwagę :)))
 
Mi za pierwszym razem też wyszły liczne bakterie, mimo że starałam się pilnować wszystkich „zasad” i wydaje mi się że prawidłowo zebrałam próbkę. Powtórzyłam badanie 2 dni później, zrobiłam wszystko dokładnie tak samo i już bakterii nie było 😅
 
reklama
Do góry